Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2976 wpisów.
A. - 24 marca 2023
O rozpoznanie drogi życiowej, światło Ducha Świętego i wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.
Anna WH - 17 marca 2023
O uwolnienie córek od zniewolenia internetem, mediami społecznościowymi, grami i wpływu tego wszystkiego na życie. O przemianę serc. O potrzebne łaski . Matko Pięknej miłości błagam o pomoc.
Anna WH - 17 marca 2023
O ratunek dla mnie i mojej rodziny, o uwolnienie od zła , uzdrowienie i nawrócenie. O cud.
Anna WH - 17 marca 2023
Błagam o pomoc dla całej rodziny : wyrwanie ze zła, uwolnienie,uzdrowienie i nawrócenie dla mnie,córek Anny i Aleksandry i męża Grzegorza oraz naszych rodzin.O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów.O uwolnienie od wpływu złych ludzi. O wypełnienie woli Bożej i jasne Światło Ducha Świętego aby to zrozumieć i nie błądzić. O jasny znak co robić. O potrzebne łaski. Mamo Boża ratuj błagam.
Anna WH - 17 marca 2023
O zdrowie, siłę ,cierpliwość i nadzieję dla Anny.
Bernadeta - 14 marca 2023
Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała. Bóg zapłać
Izabela - 5 marca 2023
Błagam o modlitwę za mnie. Jestem na dnie egzystencji. Po ludzku bez wyjścia. Rozumiem, że mam cierpieć, ale którędy iść, kiedy brak drogi??? Nawet nie wiem, jak tę prośbę sformułować. Brak mi sił. Proszę, pomóżcie modlitwą wstawienniczą, aby Jezus się mną zajął. I bardzo dziękuję za dobre chęci.
Bernadeta - 2 marca 2023
Proszę cała wspólnotę o modlitwę o dar uzdrowienia z ciężkiej choroby dla Beatki. Boże Ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie.Bog zapłać.
Ewa - 4 lutego 2023
Proszę bardzo o pomoc dla mojej córki, która nie może znaleźć pracy. Bóg Zapłać
Sylwia - 4 lutego 2023
Szczęść Boże. Proszę o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym,dla mnie, dla moich spraw,dla mojego życia. Proszę o ich przemiane serc,umyslow i postępowania wobec mnie,tych którzy chcieli zniszczyć moje życie ale jeśliniech Bóg moca swoich Świętych potężnych obietnic,swoja potężna moca ich zablokuje,blokuje,tych,ktorzy będą chcieli z premedytacją knuc,zeby mnie zniszczyć. Niech im Bog pokaże swoje ,,Ja jestem" Proszę aby we wszystkie moje Bogu wiadome intencje wlewala się cały czas,nieustajaco cała niezmierzna łaska miłosierdzia Bożego,tak aby te wszystkie intencje odczuwalnie, realnie, namacalnie się przyspieszyły i odczuwalnie, realnie,namacalnie doszły do skutku. Bog zapłać.Sylwia.
K. - 2 lutego 2023
Panie Jezu, proszę o uzdrowienie ze zranień serca, uwolnienie od wewnętrznego niepokoju, zamętu i ucisku, zamknięcia i blokad uczuciowych, fizycznych i psychicznych oraz innych dręczeń. Panie pobłogosław mnie i spraw abym odzyskała zdrowie duchowe i fizyczne.
Sławek - 30 stycznia 2023
Matko Pięknej Miłości pokornie proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Zbigniewa.
Zofia - 30 stycznia 2023
Maryjo Matko Pięknej Miłości,proszę Cię w intencji Justyny i Wojciecha ich dzieci o miłość,prawdę w rodzinie. O rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji finansowej. O uwolnienie Wojtka z nałogów i ochronę rodziny od złego,przez przyczynę Mateczki Ukochanej i za wstawiennictwem św. Józefa,człowieka zawierzenia. Prosi czcicielka.
Dorota - 27 stycznia 2023
Maryjo, Ty wiesz jak bardzo Zbyszek potrzebuje Twojego wsparcia i wstawiennictwa przed Jezusem.. proszę Cie za niego, abyś wybłagała mu łaskę powrotu do zdrowia ze śpiączki.. by mógł choć trochę naprawić to co zepsuł przez grzech i wiele lat zaniedbań, aby otrzymał druga szansę, by mógł świadomie przeprosić, nawrócić się.. Proszę Cie Maryjo
Antoni - 16 stycznia 2023
Proszę cię Maryjo o łaskę uzdrowienia dla mnie dla mamy i rodzeństwa .Dziękuję że mnie wysłuchałas
Adam - 2 stycznia 2023
Dziękuję Ci Jezu za rok 2022. Za wszelkie doświadczenia te dobre i te które może wydają mi się złe. Chciałbym Ci podziękować z Twoją Miłość do mnie Marnego Typka. Żyłem jakby Ciebie ni znając więc i nie kochając. Ale teraz otwieram się na Twoją Miłość na Twoje Miłosierdzie. Przyjdź do Mnie do mojej Rodziny, przyjdź w Mocy Twojego Ducha, niech pochwyci Nas Twoja Czułość i Twoja Bliskość. Przyjdź i daj Nam Twoją Matkę z jej Matczynym Przytuleniem. Adam. Bądź Uwielbiony Panie.
Barbara - 25 grudnia 2022
Matko Pięknej Miłości, naucz mnie kochać moich najbliższych, wybaczać, dobrze o nich myśleć. Uzdrawiaj relacje w naszej rodzinie, rozrywaj więzy, wypraszaj łaskę wolności i stawania w prawdzie. Maryjo, kocham Cię
s. Anna - 18 grudnia 2022
Proszę o łaskę by umieć dziękować za moje zranienia, pogodzić się z tym czego nie mogę zmienić i świadomie odsuwać myśli o osamotnieniu, smutku i zamartwianiu się.
Anna WH - 17 grudnia 2022
Proszę o modlitwę za mnie, o zdrowie ,siły i nadzieję w walce.O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O właściwe rozeznanie i leczenie cukrzycy, boleriozy i innych chorób, które nagle się ujawniają.O jasne Światło Ducha Świętego.O rozeznanie duchowe. O konkretną pomoc co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto pomoże. O rozeznanie Woli Pana Boga. Matko Pięknej Miłości ratuj...
Anna WH - 17 grudnia 2022
Proszę o modlitwę za córkę Annę . O wyrwanie ze zła, uzdrowienie i nawrócenie. O łaskę spowiedzi dla niej. O uleczenie ran duszy, o wyjście ze stanu apatii, lęku , beznadziejności, zniewolenia internetem. O łaskę wiary. O potrzebne łaski. O cud. Mamo Boża ratuj