Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2811 wpisów.
koleżanka - 13 sierpnia 2021
za Magdę i Franka , o uzdrowienie Magdy z depresji o wiarę i uzdrowienie , o męża dla Magdy i ojca dla Frania
Szwagierka - 13 sierpnia 2021
Proszę o uzdrowienie Leszka z nałogu alkoholowego, o uzdrowienie serca, umysłu i ciała , o dobre relacje w rodzinie , o wzajemną miłość i szacunek
Renata - 11 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji Kasi.Prosze również o modlitwę w intencji mojego męża .Panie uzdrawiaj Nas .Panie przemieniają Nas.Panie pozwól zjadać Nam okruchy z twego stołu.Maryjo orędowniczko Nasza módl się za Nami.Aman.
Sabina - 11 sierpnia 2021
Proszę o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla mojej siostry Kasi jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą i o siły dla Niej i dla naszej rodziny.Maryjo Matko Nasza Ty wiesz.🙏
Aneta - 5 sierpnia 2021
Proszę o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mojego syna Eryka z okazji jego 18 urodzin. Niech Dobry Bóg uzdrowi go z autyzmu i chorób wspóistniejących.
Marzena - 2 sierpnia 2021
O znalezienie pracy zgodnej z wolą Bożą, dobrego męża, pojednanie w rodzinie .
Gosia - 2 sierpnia 2021
Bardzo prosimy o modlitwę za Bernarda jest w trudnej relacje z dziewczyną pokłócony Nie radzi sobie psych w tej sytuacji Prosimy Maryjo byś gochronila od zlego by mógł w pokoju przyjąć wolę Boza by umiał sobie poradzić Uwolnij go od wszystkich węzłów które go paralizuja
Katarzyna - 27 lipca 2021
Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego przebiegu operacji dla naszej córki, Anny, o dobre wyniki tej operacji i o dobrą rekonwalescencję.
Małgorzata - 27 lipca 2021
O łaskę uzdrowienia i uwolnienia od zła w naszej rodzinie,by zakrôlował Pan Jezus.O pokój serca dla wszystkich i uwolnienie od lęków.
Ewa - 24 lipca 2021
Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Małgorzaty i Piotra
Beata - 19 lipca 2021
O nawrócenie i skruszenie serca do Boga i do rodziny...
Aneta - 19 lipca 2021
Proszę o uwolnienie od lęku i o potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Wioletta - 19 lipca 2021
Za rodziny
Anna - 15 lipca 2021
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od zła naszych rodzin, o uzdrowienie i nawrócenie. O łaskę modlitwy, łaskę przyjęcia Darów Ducha Świętego i Jego Światła, o rozeznanie Woli Bożej i łaskę Wiary. O otwarcie serc i przylgnięcie do Pana Boga. O wytrwanie w wierze katolickiej. Jezu miłosierdzia! Mamo Boża ratuj!
Anna - 15 lipca 2021
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia na duszy i ciele, o pokój serca,o zaufanie Panu Bogu całkowicie. O potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i łaskę Jego Darów.O błogosławieństwo Boże . Mamo Boża ratuj błagam!
Anna - 15 lipca 2021
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które nas bardzo atakuje . Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza ,o nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, zniewoleń, dręczeń, nałogów, nienawiści, uzależnienia od internetu, gier i mediów, od wulgarności i działania złych duchów.O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych oraz wpływu złych osób. Proszę o światło Ducha Świętego, wytrwałość i cierpliwość w tej walce , o zdrowie i siłę. Proszę o pomoc , aby nie ulegać rozpaczy , beznadziei i chęci poddania się. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga.O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. Jezu miłosierdzia. Mamo Boża ratuj. Matko Pięknej Miłości proszę módl się za nami i otul nas płaszczem swej macierzyńskiej opieki.
Daria - 15 lipca 2021
Dziękując dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dotychczas łaski, prosząc o światło Ducha Świętego na drodze rozeznawania życiowego powołania
Paulina - 14 lipca 2021
Jezu, jeżeli taka jest wola Twoja, to proszę o łaskę miłości, dopomóż mi w drodze powołania do małżeństwa. Dziękuję Ci Jezu, ufam Tobie.
Anetta - 14 lipca 2021
W intencji uzdrowienie z ciężkiej choroby oraz zdrowie i łaskę podejmowania mądrych decyzji życiowych przez moją rodzię. Bóg zapłać za modlitwę
Alicja - 14 lipca 2021
Proszę o modlitwę o zdrowie dla całej rodziny