Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
3054 wpisy.
Anna - 24 listopada 2023
O łaskę wierności w powołaniu
Kasia - 16 listopada 2023
Ciocia Halina rak rozsiany wszedzie w calym ciele w glowie.....Jezu wez Ja w Swoje ramiona i zanies prosto do Nieba💛💙🙏🏼
Marek - 25 października 2023
Panie Jezu,proszę Cię o uzdrowienie ze złamanego serca dla Justyny.Proszę Cię Matko Boża Pięknej Miłości o opiekę dla niej,o zdrowie duchowe i psychiczne.
Ewelina - 19 października 2023
o nawrócenie i powrót do boga , spowiedź i przebaczenie dla Mateusza oraz o ocalenie małżeństwa Eweliny i Mateusza oraz potrzebne łaski dla ich dzieci.
Kasia - 18 października 2023
O łaskę potomstwa dla Kasi I Karola
AnnaWH - 17 października 2023
O łaskę wiary katolickiej dla całej rodziny. Mamo Boża ratuj!
AnnaWH - 17 października 2023
Dziękczynna za dobro , którego nie doceniamy, za łaski, których być może nie widzimy i za próby , których sensu teraz nie rozumiemy.Za cierpienie , które jest Wolą Pana Boga. Za Miłość Pana Boga.
AnnaWH - 17 października 2023
O ratunek dla Grzegorza. O potrzebne łaski i pomoc Matki Bożej Pięknej Miłości
AnnaWH - 17 października 2023
Proszę o modlitwę za księdza Leszka,księdza Aleksandra, siostrę Służebniczkę Jolantę i innych kapłanów i osoby konsekrowane. O światło Ducha Świętego, rozeznanie prawdy i wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej
AnnaWH - 17 października 2023
O zdrowie ,siłę ,cierpliwość, wytrwałość i nadzieję dla Anny.. O jasne Światło co robić aby nie błądzić.O rozeznanie.O potrzebne łaski. O opiekę Matki Boskiej Pięknej Miłości.
AnnaWH - 17 października 2023
O ratunek dla córek Anny i Aleksandry. O wyrwanie ze zła, zniewoleń, uzależnień, nałogów. O uwolnienie od nienawiści, złości, złośliwości,wulgarności,chamstwa, agresji,zazdrości i braku przebaczenia. O uwolnienie od bezsilności ,bezradności, niemocy,fobii, lęków,myśli depresyjnych i niskiej samooceny.O przemianę serc . O miłość, wiarę i nadzieję. O potrzebne łaski bo już nie wiem o co prosić.O pomoc Matki Boskiej
AnnaWH - 17 października 2023
Proszę o pomoc dla całej rodziny : o wyrwanie ze zła, uwolnienie,uzdrowienie i nawrócenie dla mnie,córek Anny i Aleksandry i męża Grzegorza oraz naszych bliskich .O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób.O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów i wpływu złych ludzi.O uwolnienie od przekleństw, złorzeczeń,klątw i nienawiści. O wypełnienie woli Bożej i jasne Światło Ducha Świętego aby to zrozumieć i nie błądzić. O jasny znak co robić. O potrzebne łaski. Mamo Boża ratuj błagam.
Anna - 8 października 2023
Intencja o odzyskanie wzroku dla malutkiego Jasia mojego wnuka . Błagam Matko Miłosierna
Joanna - 22 września 2023
Matko Przenajświętsza proszę o rozerwanie wiezów klątw i zlorzeczeń, czarów i zaklęć
AnnaWH - 17 września 2023
Dziękczynna za dobro , którego nie doceniamy, za łaski, których być może nie widzimy i za próby, których sensu teraz nie rozumiemy. Za Miłość Pana Boga.
AnnaWH - 17 września 2023
O potrzebne łaski dla córek Aleksandry i Anny na nowym etapie życia. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Matki Boskiej .
AnnaWH - 16 września 2023
O zdrowie ,siłę ,cierpliwość, wytrwałość i nadzieję dla Anny.O potrzebne łaski. O jasne Światło co robić aby nie błądzić. O opiekę Matki Boskiej Pięknej Miłości.
AnnaWH - 16 września 2023
Proszę o modlitwę za księdza Leszka, siostrę Służebniczkę Jolantę i innych kapłanów i osoby konsekrowane. O światło Ducha Świętego, rozeznanie prawdy i wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej
AnnaWH - 16 września 2023
Proszę o modlitwę za księdza Aleksandra.O jasne światło Ducha Świętego. O zdrowie fizyczne i psychiczne,siłę ducha i nadzieję. O rozeznanie prawdy. O potrzebne łaski. O wytrwanie w wierze katolickiej. O opiekę Matki Boskiej.
AnnaWH - 16 września 2023
Proszę o pomoc dla całej rodziny : o wyrwanie ze zła, uwolnienie,uzdrowienie i nawrócenie dla mnie,córek Anny i Aleksandry i męża Grzegorza oraz naszych bliskich .O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków .O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów i wpływu złych ludzi.O uwolnienie od przekleństw, złorzeczeń,klątw i nienawiści. O wypełnienie woli Bożej i jasne Światło Ducha Świętego aby to zrozumieć i nie błądzić. O jasny znak co robić. O potrzebne łaski. Mamo Boża ratuj błagam.