Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2811 wpisów.
Baśka - 22 kwietnia 2021
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Kacpra o łaskę wiary,o dary Ducha Świętego
Elżbieta - 20 kwietnia 2021
Miłosierny Boże, proszę o poprawę stanu zdrowia i uzdrowienie z covid Grzegorza, który jest lekarzem, a obecnie zaatakowany przez wirusa leży pod respiratorem i walczy o życie. Daj mu dobry Boże potrzebne siły aby przezwyciężyć chorobę. Jezu ufam Tobie, Ty możesz wszystko.
Dorota - 20 kwietnia 2021
Panie Jezu Matko Pięknej Miłości błagam o uzdrowienie na duszy i ciele dla Katarzyny, Kingi i Barbary.Otocz Swą opieķą ich rodziny.Jezu Ufam Tobie.Bóg zapłać.
Anna - 19 kwietnia 2021
O uzdrowienie słuchu
AnnaWH - 19 kwietnia 2021
Proszę o modlitwę za mnie : o zdrowie, o siłę ,wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o światło Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. Proszę o uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów .O uzdrowienie mej duszy i ciała.Proszę o pomoc , abym nie uległa rozpaczy , beznadziei i chęci poddania się. Jezu ufam Tobie. Jezu miłosierdzia ! Jezu,jeśli chcesz...Matko Pięknej Miłości proszę ratuj!
Agnieszka - 18 kwietnia 2021
Miłosierny Boże błagam ratuj...o uzdrowienie mojej duszy i ciała,uratowanie naszego małżeństwa i o zdrowe relacje w rodzinie
Joanna - 17 kwietnia 2021
O potrzebne łaski dla Joanny - prosi Joanna ( przebłagalno/dziękczynna)
Lidia - 17 kwietnia 2021
Proszę o łaskę zdrowia i życia dla Babci oraz pozostałej Rodziny.
Andrzej - 17 kwietnia 2021
PANIE JEZU proszę uzdrow moje chore płuca , chorowałem na zapalenie płuc w styczniu i lutym 2020 roku. I do tej pory dusi mnie kaszel i odrywa mi się żulta flegma JEZU UFAM TOBIE
Hanna - 17 kwietnia 2021
PANIE JEZU MIŁOSIERNY bardzo Cię proszę o uzdrowienie moich chorych kolan.Matko Pięknej Miłości ubłagaj uzdrowienie mnie u swojego syna JEZUSA.
Maria - 17 kwietnia 2021
Jezu Miłosierny Matko Pięknej Miłości proszę o łaskę uzdrowienia syna z chorób duszy i ciała Panu Bogu wiadomych o dobre wyniki badań żywą wiarę Dary ducha sw
grazyna - 17 kwietnia 2021
Panie, przebacz; Panie ulituj sie; w Twoim Milosierdziu, wyprowadz z kazdego zla w mojej rodzinie Dobro, na Twoją chwałe i dla naszego dobra tu na ziemi i po smierci w niebie. Blogoslawie Cie, wychwalam Cie, wywyzszam Cie Boze, Zbawicielu, Odkupicielu, Drogi Jezu, żeś przez Krzyż i Mękę Swoją nas odkupić raczył.
Paulina - 17 kwietnia 2021
Jezu daj mi siły, aby przezwyciężać trudności dnia codziennego, bądź zawsze ze mną. Proszę Cię Jezu o miłosierdzie dla całego świata, w sposób szczególny polecam Ci dusze w czyśćcu cierpiące. Jezu ufam Tobie.
Irena - 17 kwietnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji Stefanii. Aby Miłosierny Jezus uzdrowił ją w sposób najlepszy dla niej. Jezu ufam Tobie! TotaTua Maryjo!
Anna - 15 kwietnia 2021
Miłosierny Jezu proszę cię o wyjaśnienie wielu trudnych spraw w moim życiu, o pomoc i Twoje rady co dalej jak iść i gdzie szukać pomocy. Proszę Cię szczególnie za pewnego kapłana Ty znasz jego imię, abyś dał mu światło na drodze rozeznawania. Panie pozwól mi z serca przebaczyć.
Anna - 15 kwietnia 2021
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które teraz nas bardzo atakuje . Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza ,o nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, zniewoleń, dręczeń, nałogów, nienawiści, uzależnienia od internetu, gier i mediów, od wulgarności i działania złych duchów.O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych. Proszę o światło Ducha Świętego, wytrwałość i cierpliwość w tej walce , o zdrowie i siłę. Proszę o pomoc , abym nie uległa rozpaczy , beznadziei i chęci poddania się. Jezu ufam Tobie. Mamo Boża ratuj. Matko Pięknej Miłości proszę módl się za nami i otul nas płaszczem swej macierzyńskiej opieki.
Donata - 14 kwietnia 2021
Proszę Cię Panie Jezu o zdanie egzaminu specjalizacyjnego
Asia - 14 kwietnia 2021
Proszę o modlitwę do Jezusa Miłosiernego przez wstawiennictwo Maryi o łaskę uzdrowienia z moich chorób
Małgośka - 13 kwietnia 2021
Proszę o łaskę zdrowia duszy i ciała dla Marka, który choruje na Covid. Dziękuję +
Iwona - 13 kwietnia 2021
Proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, szczególnie męża i syna, uwolnienie od nałogów, uratowanie małżeństwa. Proszę też o udana operację dla Leszka i potrzebne mu łaski.