Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
3054 wpisy.
Renata i Jolanta - 20 czerwca 2023
Dobry Boże, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości pokornie prosimy, o zdrowie i błogosławieństwo, cud poczęcia i szczęśliwe narodziny zdrowego potomstwa dla Magdy i Bogdana. Dziękujemy za Twoją nieustanną opiekę jaką nas obdarzasz i Twoją obecność w naszym życiu.
Ryszard - 15 czerwca 2023
Jezu dziękuję ci za każdą łąskę otrzymaną w tym miejscu i Błogosławię cię Pnie Amen
Małgorzata - 15 czerwca 2023
W intencjach ważnych wiadomych Panu Bogu. O stala pracę. O łaskę uzdrowienia dla mnie I moich bliskich proszę
Edyta - 9 czerwca 2023
JESU, Maryjo ,Dziekuje za te wstystkie cierpienia , prosze o pokorę serca , prosze wskaz mi miejsce gdzie mogę wrócić do Polski …. Pomóż w odnalezieniu drogi , dodaj siły ! Panie i Królu - zmiłuj się błagam ! Edyta
Łukasz - 7 czerwca 2023
Matko pięknej i czystej miłości proszę Cię przyczyń się u Boga się za uzdrowieniem Eweliny z choroby nowotworowej.
Marta - 25 maja 2023
Jezu ufam Tobie. Oddaję się Tobie Panie Jezu, bo Ty wiesz co jest dla mnie najlepsze. Jeśli tylko zechcesz możesz w każdej chwili uleczyć mnie z mojego bólu kręgosłupa, nóg. Zabrać to całe cierpienie jeśli będzie taka Twoja wola. Pragnę Cię wielbić w każdej sekundzie mojego życia. Maryjo naucz mnie pokory, tylko Ty możesz tego dokonać, gdyż jesteś najpokorniejsza że wszystkich. Chwała Panu 🙏
Ewa - 24 maja 2023
Jezu proszę o zgodę w małżeństwie Marcina z Agnieszką
Marta - 10 maja 2023
Jezu Ty jesteś najlepszym lekarzem. Ulecz moje ciało i duszę. Ulecz mnie z zaburzeń neurologicznych po wypadku, bardzo cierpię Jezu. Miej w opiece moja rodzinę. Proszę Cię o to przez wstawiennictwo Maryji, Twojej Matki. Ty Jej niczego nie odmówisz.
S. Nikola - 9 maja 2023
O większą miłość i łaskę wierności
Julia - 3 maja 2023
Błagam Cię Jezu o pomoc
Ania - 3 maja 2023
O wypełnienie woli Pana w moim życiu
Ula - 29 kwietnia 2023
Proszę Was serdecznie o modlitwę w intencji Mamy Madzi ,Madzi i jej spraw które nosi w swoim sercu.serdeczne Bóg zapłać.
Teresa - 23 kwietnia 2023
Proszę o zgodę w rodzinie Kasi i Marka. O powrót do Boga nastolatków Wiktorii i Mateusza oraz wybór właściwej szkoły i zdobycie zawodu dla Wiktorii. Jezu, znajdź drogę do ich serc , zachwyć Sobą i pociągnij do Siebie. Ty wszystko możesz. Jezu, Ty się Nimi zajmij. Bądź uwielbiony za Twoją miłość do nas pomimo naszego błądzenia.
Teresa - 23 kwietnia 2023
Proszę dla Marii o cierpliwość w chorobie i zdrowie jeżeli taka jest Twoja wola Panie.
Sylwia - 21 kwietnia 2023
Pokornie proszę o modlitwę w intencji Kamila o uwolnienie go od agresji. Wiarę i miłość dla niego
Ewa - 17 kwietnia 2023
Proszę o modlitwę w intencji Bartosza i Anny o zgodę w małżeństwie,wzajemy szacunek ,prawdę i miłość.Pomóż im Matko Pięknej Miłości
Katarzyna - 13 kwietnia 2023
Boże proszę zlituj się nad moją chorą i pogrążona w depresji rodziną, proszę Cię bardzo o uzdrowienie rozpadającego się (dosłownie i symbolicznie) serca mojej mamy.
Jarosław - 5 kwietnia 2023
Matko Boża , proszę Cię spraw, aby Olga mnie pokochała tak samo szczerze , jak ja ; żebyśmy byli razem - pomóż mi Maryjo
A. - 24 marca 2023
O rozpoznanie drogi życiowej, światło Ducha Świętego i wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.
Anna WH - 17 marca 2023
O uwolnienie córek od zniewolenia internetem, mediami społecznościowymi, grami i wpływu tego wszystkiego na życie. O przemianę serc. O potrzebne łaski . Matko Pięknej miłości błagam o pomoc.