Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2306 wpisów.
Lucyna - 12 czerwca 2020
Matko Pięknej Miłości, proszę o uzdrowienie z arytmii serca dla mojej mamy - Danuty. Dziękuję za otrzymane łaski.
Agata - 12 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji Antka dary Ducha św i pomoc w zdaniu egzaminu
Elżbieta - 12 czerwca 2020
Dziękuję za udaną operację Michała i proszę o łaskę całkowitego uzdrowienia tego młodego człowieka. Niech Bóg będzie uwielbiony!
Lucyna - 12 czerwca 2020
Boże Miłosierny proszę Cię za moją córką, ulecz jej rany, zabierz lęki, wyzwól ją z niemocy i słabości... ratuj ją podźwignij i ulecz...
Beata - 11 czerwca 2020
Boże Miłosierny, czuję Twoją obecność. Dziękuję Ci Panie , że wysłuchujesz moich próśb. Nie opuszczaj nas Panie . AMEN
Anna - 11 czerwca 2020
Proszę o wolność wewnętrzna.
Sylwia - 10 czerwca 2020
Szczesc Boze. Prosze o modlitwe,o milosierdzie Boze i pelnie Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu i w calym moim zyciu. Prosze o cud,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine i w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
S.Gabriela - 9 czerwca 2020
Błagam o cud uzdrowienia dla Mariny, Oliwii i Anny oraz o Boze Milosierdzie i łaskę przemiany mego serca
Ania - 9 czerwca 2020
Łaskawy Boże proszę Cię abym odnalazła swoją drogę która da mi spełnienie i radość z życia. Bóg zapłać.
Beata - 9 czerwca 2020
Boże Miłosierny spraw , aby trwająca właśnie operacja szwagra Andrzeja przebiegała pomyślnie i oby wrócił do zdrowia, AMEN
Adrian - 8 czerwca 2020
Panie Jezu Pomóż łaską o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O dobrą żonę. O umiejętność do nauki języków obcych. Uzdrowienia z lękòw, depresji ,strachu ,kompleksów.
Beata - 5 czerwca 2020
Boże Miłosierny , proszę cię uwolnij z nałogu alkoholowego mojego męża Zbigniewa i mojego bratanka Grzesia.AMEN
Sylwia - 5 czerwca 2020
Prosze o milosierdzie Boze i pelnie Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu i w calym moim zyciu. Na chwale Boza,prosze o zwyciestwo, o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Na chwale Boza prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla mojej Rodziny,prosze o modlitwe w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. JEZU UFAM TOBIE. Maryjo,Ty sie tym zajmij.Jezu,Ty sie tym zajmij. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Robert - 5 czerwca 2020
Boże,proszę o łaskę uzdrowienia 🙂
Marta - 5 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci o łaskę wiary ,uwolnienie syna od nerwicy i wszelkich zniewoleń,dar potomstwa dla Katarzyny oraz zdrowie i błogosławieństwo Boze ,a szczególnie o uzdrowienie Szymonka .Za wszystkie otrzymane łaski serdecznie dziękuję i proszę Cię Maryjo o nieustanną opiekę nad nami.
Marta - 4 czerwca 2020
Panie, proszę, wypełnij me serce sobą, ulecz je, prowadź. Proszę Cię o światło dla mnie i mojej rodziny. Dziękuję!
Jola - 3 czerwca 2020
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans i wrócił do domu, by nasze drogi się nie rozchodziły, by mąż podjął jak najszybciej właściwą decyzję i więcej nie ranił mnie i naszych dzieci.
Małgorzata - 3 czerwca 2020
Proszę w intencji mojej siostry Czeslawy,by mogła się cieszyć życiem i poddawać się Bożemu prowadzeniu. Proszę by się otworzyła na Boże działanie i wypełniła wolę Bożą w swoim życiu. Proszę też jeśli to możliwe o cud nawrócenia dla jej męża i nowe życie,a także dla jej syna.
Beata - 1 czerwca 2020
Boże Miłosierny proszę o zdrowie dla moich dzieci i wnuczek, mojego syna Mariusza , który choruje na sm, mojej córki Aurelii, która ma wysoką prolaktynę i o zdrówko dla Łucji i Lenki. Błogosław im Boże i chroń od złego. AMEN
Beata - 1 czerwca 2020
Boże Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojego syna Mariusza , który choruje na sm, mojej córki Aurelii, która ma wysoką prolaktynę i o zdrówko dla Łucji i Lenki. Błogosław im Boże i chroń od złego. AMEN