Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
542 wpisy.
Marta - 10 sierpnia 2019
O łaskę zjednoczenia serca z sercem Jezusa
Mama - 9 sierpnia 2019
Proszę o modlitwę w intencji Łukasza: o nawrócenie, aby nie nadużywał alkoholu
Sabina - 7 sierpnia 2019
Proszę gorąco o modlitwę o nawrócenie męża Grzegorza i uzdrowienie małżeństwa, które się rospadło. Bóg zapłać
Elżbieta - 2 sierpnia 2019
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciała, oczekiwana i kochana. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.
Gres - 31 lipca 2019
Błagam o modlitwę o uwolnienie mojego męża Krzysztofa z patologicznego syndromu zbieractwa i zakupoholizmu Bóg zapłać
Urszula - 31 lipca 2019
Prosiłabym w intencji mojego powrotu do zdrowia. Bóg zapłać.
Urszula - 31 lipca 2019
Prosiłabym w intencji mojego powrotu do zdrowia. Bóg zapłać ❤
Małgośka - 31 lipca 2019
Maryjo Tobie polecam siebie i relację, którą buduję z chłopakiem. Proszę o potrzebne łaski i dar dobrej pracy
Elżbieta - 31 lipca 2019
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana i kochana. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty dla Kasi, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, który poprowadzi Kasię w jej szczególnej sytuacji życiowej.
Anna - 30 lipca 2019
Maryjo Pieknej Miłości oddaje dzis Twojej opiece Julię i Natalię proszę o łaskę nawrócenia dla nich oraz Marzenie i Martina ,Ole i Roberta z okazji 8 rocznicy ślubu-blogoslaw im Maryjo wraz z Trójca Przenajświętsza.
Maria - 27 lipca 2019
Proszę o modlitwę w intencji Milenki: aby jej chłopak nie ranił jej, żeby nie kłócili się, żeby między nimi była zgoda
Anna - 24 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości wstawiaj się do Swojego Syna w intencji Pawła ,Ty widzisz jego życie , proszę aby trwał przy Jezusie, kieruj nim.
Anna - 24 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości dziękuję za otrzymane łaski. Polecam Ci Maryjo Iwonę ,jej córki, męża proszę ratuj jej małżeństwo, proszę o cud aby wrócili do siebie.
Katarzyna - 21 lipca 2019
Maryjo, błagam o uzdrowienie dla mojego taty.
Agnieszka - 21 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości błagam Cię o uwolnienie mojej siostry z ogromnego bólu kręgosłupa. Proszę również o uzdrowienie małżeństwa Marzeny i Władka.
Ania - 19 lipca 2019
Za wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę i którym obiecałam modlitwę. Oddaje Ci Maryjo wszystkich dobrodziejów, proszę o łaskę nawrócenia w rodzinie. Polecam Ci Maryjo Jacka z rodziną.
Karina - 17 lipca 2019
Maryjo Miłości i Miłosierdzia,dziękuję za każdy dzień ,za wszystkie łaski i za opiekę moja i całej rodziny.Prosze cię o szczęśliwy przebieg operacji Majeczki,abyś kierowała dłońmi lekarzy i szczęśliwa podróż i powrót mamy Haliny,Mateusza.Bog zapłać
W - 17 lipca 2019
Proszę o modlitwę w intencji pojednania w rodzinie, a jeśli to niemożliwe to uwolnienie się od tej sytuacji a także o zdrowie dla mojej cioci. Pan Bóg nie lubi dawać mało 😉
Ewelina - 17 lipca 2019
Proszę o cud uzdrowienia mojego męża Marcina że wszystkich skutków wypadku.
Andrzej - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości proszę Cię o cud uzdrowienia syna Łukasza z wszystkich chorób ciała i duszy i całej jego rodziny.