Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
592 wpisy.
Elżbieta - 23 września 2019
Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu,aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca,ducha, psychiki ciała.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie krzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu, proszę Cię o wiele, proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.Jezu Miłosierny tak Cię bardzo proszę, aby Kasia poczuła się tak bezpiecznie w domu, by nie musiały już więcej przychodzić panie opiekunki i aby Kasia sama o tym powiedziała, by te panie nie przychodziły, bo ich obecność nie jest już jej potrzebna. Proszę Cię też o to, aby domownicy mogli wychodzić swobodnie z mieszkania, bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.
Jarosław - 22 września 2019
Bardzo proszę o modlitwę w mojej interwencji, aby moja żona powróciła do naszej wspólnoty kościelnielnej, parafialnej, modlitewnej i rodzinnej.
Janusz - 21 września 2019
Matko Boża uproś u Boga łaskę uzdrowienia z licznych chorób zabierz tą straszną duszność zabierz te straszne lęki i ulecz z depresji
Malgorzata - 19 września 2019
Proszę o Boze blogoslawienstwo i potrzebne laski dla rodziny przemiane i skruszenie serc na poznanie i przyjecie Bozej milosci ktora przemienia zycie na wzor i podobienstwo Boze. O uzdrowienie duszy I ciała o Boze milosierdzie uwolnienie od nałogów I wszelkiego zła. O światło Ducha swietego w dokonywaniu życiowych wyborow i opiekę Maryi. Przez Jezusa Chrystusa. AMEN
Ula - 19 września 2019
Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie dusze czyscowe. Serdeczne Bóg zapłać
Sabina - 19 września 2019
Maryjo Kochana proszę o nawrócenie mojego męża i uzdrowienie małżeństwa. Błagam Cię Mateńko moja.
Dorota - 17 września 2019
Prosba o dar uzdrowienia dla Krzysztofa oraz blogoslawienstwo Boze na kazdy dzien dla niego i rodziny .
Maria - 17 września 2019
Matko Boża proszę o łaskę uzdrowienia dla Martyny i proszę Cię o żywą wiarę w Boga dla całej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Justyna - 16 września 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Justyny o uwolnienie z uzależnienia od leków. O dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże na wyjazd na staż naukowy do Niemiec. Jezu ufam Tobie
Justyna - 16 września 2019
Maryjo, Tobie oddaje moje uzależnienie od leków. Proszę o uwolnienie z uzależnienia od leków. Maryjo proszę o siłę i silną wolę na każdy dzień mojego życia.
Joanna - 14 września 2019
Proszę o swiatło Ducha Świetego dla mnie i mojego męża , ktory przez rok mnie zdradzał...gorzej że w jego sercu jest pustka . przekonanie ze nigdy mnie naprawdę nie kochał...a ja czuję ze to ciemnosc , zle moce go oddalają ode mnie . Ufam że Bóg nasze drogi złaczy i uleczy .Amen
Renata - 13 września 2019
Maryjo Matko Pięknej Miłości proszę Cię o zanik guza mózgu u mojego męża Stanisława. Proszę o opiekę nade mną i całą moją rodziną. Tobie się zawierzamy. Bóg zapłać Wspólnocie za modlitwę.
Marta - 10 września 2019
Dziękuję Bogu i Jego Matce Pięknej Miłości za łaski, które nam Wspólnota wyprasza. Ośmielam się prosić Wspólnotę, aby objęła szczególną opieką modlitewną mojego męża Zbyszka. Proszę, pomódlcie się nad nim, aby Bóg dotknął go i uzdrowił - jego duszę oraz nerkę, której grozi operacja. Ja modlę się za Was.
Maria - 9 września 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia do Boga mojego męża Rafała. Aby w jego sercu zagościł pokój i przebaczenie. Proszę o to by na nowo szczerze zaufał Bogu i zaczął kroczyc Jego drogą. Maryjo usłysz moje wołanie i błagam wstaw się u Swego Miłosiernego Syna za moim mężem.
Aga - 8 września 2019
Matko Boża Pięknej Miłości proszę o nawrócenie mojej rodziny, proszę o zdrowie, o światło Ducha Świętego w podjęciu decyzji.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, Tobie oddaję mojego brata Grzegorza. Otul go Płaszczem swojej Opieki, aby żadne zło nie miało dostępu do jego serca, myśli i ducha. Proszę Cię, bądź dla mojego brata najczulszą Matką i wyproś mu Łaskę Pokoju i Czystości serca. Proszę Cię też Matko o dobrą , mądrą kobietę dla mojego Grzegorza, która zostałaby jego żoną; o Łaskę Sakramentu Małżeństwa i Dar potomstwa dla mojego brata.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo,ratuj mojego brata Wojciecha. Tobie go oddaję. Otul go Płaszczem swojej Opieki,by żadne zło nie miało do niego dostępu. Wyproś mojemu bratu tę Wielką Łaskę Pokoju serca i by czuł się kochany.Zaradź jego problemom. Proszę Cię też o jego uzdrowienie fizyczne, by zabieg operacyjny nie był potrzebny.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, Twoim dłoniom powierzam mojego tatę Bolesława, otul go Płaszczem swojej Opieki. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby otulił mojego tatę swoim Miłosierdziem, napełnił go swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by mój tato przestał się tak bardzo bać. Matko Boża, proszę Cię, chroń mojego tatę, aby żadne zło nie miało do niego dostępu.Proszę Cię o uzdrowienie duchowe i fizyczne uzdrowienie serca mojego taty . Proszę Cię też o to, aby spojrzał z miłością na swoją jedyną wnuczkę Kasię.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę Nieba dla mojej mamusi Cecylii i mojego męża Jacka, dla moich babć Stanisławy i Stefanii, dla moich dziadków Stanisława i Zygmunta i dla mojej matki chrzestnej Ireny , i dla moich teściów Krystyny i Kazimierza.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana i kochana. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty dla Kasi, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, który poprowadzi Kasię w jej szczególnej sytuacji życiowej.