Aktualności

Ikony

W zimowym czasie powstało kilka ikon, które są jeszcze nieporadną pracą początkującego ikonopisarza, ale nie od razu Kraków zbudowano:)

Córki Miłości Miłosiernej

W naszej Wspólnocie niedawno gościły, bardzo bliskie naszemu charyzmatowi Córki Miłości Miłosiernej z Madrytu. Jest to podobnie jak u nas, Wspólnota dwóch gałęzi żeńskiej i męskiej. Wspólnota międzynarodowa, posługująca na wielu polach … Czytaj dalej

Poświęcenie nowego domu i ponowienie ślubów.

W Niedziele Miłosierdzia, która jest naszym świętem patronalnym J.E. Ks. Abp Adam Szal, odprawił w naszej kaplicy mszę św. i przyjął odnowienie naszych ślubów czasowych: ubóstwa, czystości i posłuszeństwa. Następnie poświęcił nowo wybudowany … Czytaj dalej

Wielkanoc 2017

Alleluja! Jezus żyje! … i karmi nas swoim Ciałem, poi Krwią swoich ran, abyśmy nigdy nie byli głodni, i nie pragnęli na wieki. Wszystkim naszym Przyjaciołom, Dobroczyńcom i Sympatykom życzymy, aby Zmartwychwstały … Czytaj dalej

Świadectwo Kasi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 13 maja 2013 r. trafiłam do szpitala gdzie rozpoznano u mnie pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Po raz pierwszy miałam przed sobą wizję hospitalizacji, co powodowało u mnie … Czytaj dalej

Wizyta ks. Arcybiskupa w naszym domu.

Ks. Abp Adam Szal odwiedził naszą Wspólnotę przy okazji udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży dekanatu Solina. Dziękujemy naszemu Pasterzowi za obecność i pasterskie błogosławieństwo. 

Pierwsze śluby WMM

W niedzielę Miłosierdzia Bożego, WMM przeżywała ważny i przełomowy dzień, składając swoje pierwsze śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa na ręce J.E. Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika, którego reprezentował o Piotr Ścibor … Czytaj dalej

Prace w ogrodzie

We Wspólnocie ruszyły prace w ogrodzie, jakby się kto chciał zrelaksować na roli, to zapraszamy 🙂 Idziemy w ślady św. Józefa. Tak powstaje kurnik 🙂

Rekolekcje WMM

WMM od środy do niedzieli przeżywa swoje rekolekcje przed pierwszymi ślubami, które złoży w niedzielę miłosierdzia. Polecamy się modlitwie na ten czas.

Spotkanie młodzieży

W najbliższy piątek WWM zaprasza młodzież na comiesięczne spotkanie do Domu Miłości Miłosiernej na godz. 19.00.