Aktualności

Świadectwo Gabrieli

Niech będzie pochwalny Jezus Chrystus, mam na imię Gabrysia chciałam się podzielić łaską uzdrowienia, jaką otrzymałam na nabożeństwie z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w Sanktuarium w Polańczyku.   W okresie letnim prawie trzy … Czytaj dalej

Świadectwo Joanny.

Nazywam się Joanna, mam 23 lata. Dzisiaj po wielu latach walki, pragnę dać świadectwo tego, co Pan czynił i nadal czyni w moim , dosłownie, nowym życiu. Zostałam wychowana … Czytaj dalej

Rekolekcje u Sióstr Michalitek

W dniach od 2 do 10 lipca, nasza Wspólnota prowadziła rekolekcje dla Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Składamy Bogu dziękczynienie za wszelkie łaski i dary tego czasu. Ufamy, że głoszone … Czytaj dalej

Rekolekcje dla nauczycieli.

Po raz dziewiąty, grupa ponad trzydziestu nauczycieli z Racławówki i sympatyków, przeżywała swoje coroczne rekolekcje. Tym razem tematyka skupiała się na Słowie Bożym (praktyka Lectio divina). Dziękujemy za wspólnie spędzony … Czytaj dalej

Warsztaty w Luksemburgu.

W dniach 9-11.06, ks. Marek prowadził w Luksemburgu warsztaty dla osób posługujących modlitwą wstawienniczą. Był to czas namaszczony przez Ducha Świętego, który obficie wylewał swoje dary, ośmielając wiele osób do podjęcia tej posługi. … Czytaj dalej

Uroczystości na Krzeptówkach.

We wtorek 6 czerwca, udaliśmy się z grupą 20 pielgrzymów do Zakopanego na Krzeptówki, aby wziąć udział w Akcie poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Było, to dla nas wszystkich piękne … Czytaj dalej

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

W wigilię Zesłania Ducha Świętego, zgromadziliśmy się licznie w kaplicy sanatoryjnej w Polańczyku. Ponad dwu godzinna modlitwa rozpoczęła się od uwielbienia Boga oraz wyrzeczenia się zła. Następnie ks. Marek wygłosił konferencję … Czytaj dalej

Duchowość Pustych Rąk- Prawda Miłosierdzia.

O  prawddzie miłosierdzia   To jest rzeczywistość trzech godzin:    A była godzina trzecia, gdy Go ukrzyżowali (Mk 15,25)  A gdy nadeszła godzina szósta, mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej  … Czytaj dalej

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wczoraj, wyjątkowo w naszej domowej kaplicy, modliliśmy się wraz z Grupą modlitewną, działającą przy Wspólnocie o dobre owoce najbliższego nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy w najbliższą … Czytaj dalej

Spotkanie z młodzieżą.

Jak w każdy pierwszy piątek miesiąca, gościliśmy w naszym domu młodzież, która spotyka się, by odkrywać w swoim życiu obecność Jezusa. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych nieszporów, następnie medytacja tekstu Ewangelii … Czytaj dalej