Aktualności

Wydarzenia w roku 2016 w WMM

1. WMM 29-31.01 W Rzeszowie, w domu rekolekcyjnym Tabor prowadzi rekolekcje Klucze do bram miłosierdzia 2. 7.02 W Piasecznie (parafia Zalesie Dolne) ks. Marek pełni posługę słowa na wszystkich niedzielnych Mszach św. … Czytaj dalej

Kulig

Mroźna aura sprzyja zimowym szaleństwom. Tym razem ks. Maciej zorganizował dla swoich uczniów kulig, testując nowo zakupiony traktorek. Traktorek spisał się bezbłędnie, choć były problemy przy … Czytaj dalej

Życzenia

„Gdy głęboka cisza zaległa wszystko a noc w swoim biegu dosięgła połowy, wszechmocne Twe Słowo z nieba, z królewskiej stolicy jak srogi wojownik runęło w pośrodku zatraconej ziemi” Mdr … Czytaj dalej

Rekolekcje Wspólnoty Opus Bonum

W miniony weekend w Domu WMM swoje spotkanie robocze i jednocześnie rekolekcje przeżywała Wspólnota Opus Bonum. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas przed Panem i ze sobą, twórcze dialogi i miłą atmosferę. Wspólnocie życzymy … Czytaj dalej

Dzień skupienia diakonii muzycznej

W minioną sobotę diakonia muzyczna WMM przeżywała swój dzień skupienia w Domu Wspólnoty. Opiekunem diakoni została s. Ela. Po adoracji i konferencji diakonia ćwiczyła swój warsztat i nieźle im szło :). … Czytaj dalej

Spotkanie młodzieży

W miniony piątek odnotowaliśmy najwyższą frekwencję na spotkaniu młodzieży. W ramach projektu Młodzież Miłości Miłosiernej, 17 osób z różnych stron przyjechało do naszej Wspólnoty, aby wspólnie rozważać Słowo Boże w ramach … Czytaj dalej

Rekolekcje „Bramy podnieście swe szczyty”

Bramy zostały otwarte, mamy taką nadzieję, że chociaż niektóre. Rekolekcje Bramy podnieście swe szczyty możemy uznać za udane (z naszego punktu widzenia). Wszystkim uczestnikom życzymy wielu dobrych owoców … Czytaj dalej

Dzień formacyjny Zarządu Generalnego Sióstr Michalitek

12 października WMM gościła niezwykłych gości. Dzień formacyjny w naszej Wspólnocie przeżywały Siostry Zarządu Generalnego ze Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Konferencję dla Sióstr wygłosił ks. Marek, po czym wspólnie trwaliśmy … Czytaj dalej

Spotkanie kapłańskie

Naszych przyjaciół kapłanów i tych, którzy chcieliby włączyć się w spotkania kapłańskie przy WMM zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się w Domu Miłości Miłosiernej 29.09. o godz. 19.15.