Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
542 wpisy.
Krystyna - 17 lipca 2019
Mateńko Pięknej Miłości proszę Cię o cud uzdrowienia siostry z wszystkich chorób duszy i ciała oraz o wypełnienie się woli Bożej w jej życiu i o Twoją opiekę dla niej.
Krystyna - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości uproś mi u Twojego syna łaskę błogosławieństwa Bożego dla syna Piotra i jego rodziny oraz o możliwość zakupu mieszkania bliżej rodziców.
Krystyna - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości proszę Cię o cud uzdrowienia brata Janusza z choroby alkoholowej i psychicznej i nawrócenie go do Boga.
Krystyna - 17 lipca 2019
Mateńko moja proszę Cię o uzdrowienie Emilki z autyzmu.
Krystyna - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości proszę Cię o łaskę uzdrowienia relacji w naszym małżeństwie oraz o rozwiązanie sytuacji z tym mieszkaniem i działką, oraz uzdrowienie relacji z rodzeństwem męża.
Andrzej - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości dziękuję Ci za opiekę i wszystkie łaski jakimi obdarzasz nas i naszą rodzinę proszę skrusz serca Tomka i Iwonki aby sobie wybaczyli i zapragnęli być razem i aby ich dzieci nie cierpiały - ocal ich rodzinę błagam.
Krystyna - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości błagam Cię o cud uzdrowienia z uzależnienia od komputera,gier komputerowych i telefonu syna Łukasza, Tomasza i wnuka Tymonka oraz o łaskę wiary dla nich i opiekę Św. Michała Archanioła o uzdrowienie z wszystkich chorób duszy i ciała i Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodzin.
Krystyna - 17 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości oddaję CI pod opiekę córkę Agnieszkę i proszę dla niej o szczęśliwą, bezpieczną i udaną operację o dobre wyniki badań i zdrowie o opiekę Św. Michała Archanioła i łaskę wiary oraz Boże błogosławieństwo dla niej i lekarzy którzy będą ją operować.
Anna - 16 lipca 2019
Matko Pięknej Miłości proszę o cud uzdrowienia dla Władysława, który jest w bardzo ciężkim stanie po wypadku samochodowym. Jezu Ty się tym zajmij.
Ania - 14 lipca 2019
Maryjo Pieknej Miłości dziękuję za otrzymane łaski i proszę o powrót do zdrowia oraz silna wiarę i nadzieję dla mojego syna. Proszę Maryjo wstawiaj się za nami u Twojego Syna . Bóg zapłać za modlitwę.
Klaudia - 13 lipca 2019
Proszę o zdrowie dla Kingi Ratajczak aby się nie dusiła i była zdrowa. Proszę o Błogosławieństwo Boże oraz opiekę nad Kinga, ona jest cudownym człowiekiem, pomaga zwierzętom i ludziom oraz działa charytatywnie. A swą modlitwę śle przez Twojego syna Jezusa Chrystusa Amen
Małgorzata - 4 lipca 2019
Matko proszę Cię o powrót męża , uwolnij go od kobiety która stoi nam na drodze i jesteśmy o krok od rozwodu.
Agnieszka - 26 czerwca 2019
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania stałej i stabilnej pracy
Iwona - 23 czerwca 2019
Matko Pięknej Miłości proszę o uzdrowienie mojego syna od zniewoleń i opiekę nad moją rodziną.
Anna - 23 czerwca 2019
Maryjo Pieknej Miłości proszę wstawiennictwo u Pana Jezusa proszę o łaskę uzdrowienia i nawrócenia. Bóg zapłać za modlitwę.
Marta - 19 czerwca 2019
Proszę o łaskę wiary dla syna Piotra
A - 19 czerwca 2019
Proszę Maryjo Pieknej Miłości o powrót do zdrowia dla Anny. Bóg zapłać za modlitwę.
Antoni - 17 czerwca 2019
Maryjo Matko nasza proszę Cię szepnij słowo swemu Boskiemu Synowi aby mnie uzdrowił. Na twoje słowa Jezus uczynił pierwszy cud w Kanie galilejskiej, proszę o Twoje Matczyne słowo w mej prośbie od lat o łaskę o cud trwałego uzdrowienia i uwolnienia w moim życiu .Jezu Ufam Tobie !
Anna - 16 czerwca 2019
Maryjo, dziękuję że przeżyłam operację. Proszę o dalszą Twoją opiekę i łaski w powrocie do zdrowia.
Agnieszka - 14 czerwca 2019
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy