Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2306 wpisów.
Beata - 31 maja 2020
Proszę, ogarnijcie mnie modlitwą. Bóg zapłać.
Natalia - 27 maja 2020
Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów, które istnieją między Mikołajem i Natalią. Błagam w intencji wzajemnego przebaczenia między Mikołajem i Natalią oraz w intencji ich wytrwania dla siebie w czystości. O dobrego męża dla Natalii.
Maria - 26 maja 2020
O uratowanie małżeństwa Barbary i Ryszarda.wzajemne przebaczenie i powrót do Boga
Beata - 26 maja 2020
Jezu miłosierny, za pośrednictwem Najświętszej Marii Panny, św. Józefa i wszystkich Świętych proszę Cię o błogosławieństwo Boże dla mojej kochanej MAMY, proszę daj Jej zdrowie i spraw, aby była szczęśliwa. AMEN
Magdalena - 23 maja 2020
O łaskę chrztu dla Filipa, o nawrócenie i łaskę sakramentu małżeństwa dla jego rodziców Martyny i Łukasza
Małgirzata - 23 maja 2020
Proszę o modlitwę o nawrócenie się moich bliskich i opiekę przed złem, błogosławieństwo i opiekę nad Kacprem aby umiał sobie radzić niepowodzeniami i ze złością
Ania - 23 maja 2020
Jezu Miłosierny błagam o nawrócenie Romana i poprawę naszych relacji.JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ
Karol - 22 maja 2020
Prosze , o modlitwe za mojego brata Filipa o odzyskanie.zdrowia , oraz wzroku.
Kamila - 21 maja 2020
Aby Adam się odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być razem aby zadzwonił aby jego mama zmienila do mnie nastawienie nie uważała mnie za wroga aby Adam zgodził się być znowu razem aby zadzwonił aby wyznał mi prawdę co go trapi abym mogła mu pomóc i być z nim aby jego mama pozwoliła być nam znowu razem nie rozdzieliła nas znowu
Anna - 21 maja 2020
Proszę o modlitwę o odzyskanie radości życia i zdrowia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem, abym umiała przetrwać trudne chwile samotności. Prosze o łaskę miłości i pomoc w znalezieniu dobrego męża. Prosze o łaskę założenia rodziny i macierzyństwo.
Marta - 20 maja 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojej teściowej Zofii o potrzebne łaski , powrót do zdrowia i opiekę Matki Bozej.Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia - 20 maja 2020
Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz
Jola - 20 maja 2020
Panie Boże Wszechmogący Ty wiesz
Ania - 19 maja 2020
Prosze o prace dla meza.
Jan - 18 maja 2020
Mamo proszę Cię o dom dla mojej rodziny
Magdalena - 17 maja 2020
Proszę o uzdrowienie duchowe mojej rodziny
AnnaWa - 17 maja 2020
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego naszej rodziny,zwłaszcza 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, a dla mnie o siłę ,cierpliwość,wytrwałość i odwagę w walce oraz światło Ducha Świętego.Boże, zmiłuj się nad nami. Jezu ufam Tobie. Mamo Boża módl się za nami,otul nas Swym macierzyńskim płaszczem.
Dominika - 17 maja 2020
Matko proszę Cię o uwolnienie Mojej córeczki Klary od napięć poporodowych i żeby już lewe oczko jej się nie sklejało. Dziękuję za Twoją opiekę nad nią.
Maria - 17 maja 2020
Matko proszę o to aby ślub mojego syna odbył się w zaplanowanym terminie, żeby mógł przylecieć do Polski z narzeczoną w trudnych czasach i żeby byli zdrowi.
Maria - 17 maja 2020
O uwolnienie od chorób Bogu wiadomych dla Martyny.