Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2421 wpisów.
Irena - 5 sierpnia 2020
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny - o uwolnienie od ducha odrzucenia, o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla mamy. Matko Boża Pięknej Miłości w Tobie ratunek i nadzieja!
Sylwia - 4 sierpnia 2020
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego,w następujących intencjach: Prosze o modlitwe za Ksiedza Sylwestra Suchonia,Pasterza Wspolnoty,,Galilea" ktory,zachorowal na koronawirusa. Prosze o modlitwe,za Ksiadz Lukasza Prausa,Pasterza Wspolnoty ,,Siewcy Milosierdzia",ktory jest sparalizowany. Prosze o modlitwe,w intencji calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o dar dobrego zdrowia dla mnie samej.Prosze o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialam i niewdzialnym. Prosze aby Bog w swoim milosierdziu, wysluchal moich wszystkich prosb i prosze aby w swoim milosierdziu doprowadzil wszystkie moje prosby trudne sprawy do konca. Prosze o milosierdzie Boze,w intencji mojej Rodziny. Prosze o milosierdzie,dla tych wszystkich,co na mojej drodze. Jeśli mozesz,prosze podaj,ta wiadomosc dalej. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Anna - 4 sierpnia 2020
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o uwolnienie od zła i uzdrowienie , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje . Proszę o modlitwę w intencji moich 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o dar nawrócenia, o łaskę dobrej spowiedzi i wytrwanie w wierze katolickiej całej rodziny. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od zniewolenia internetem, mediami społecznościowymi i grami komputerowymi. Proszę o światło Ducha Świętego, siłę, wytrwałość i cierpliwość w tej walce. Boże zmiłuj się nad nami. Mamo Boża- otul nas Swym macierzyńskim płaszczem i nie pozwól, abyśmy zbłądzili, prowadź do Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Mamo ratuj!
Dorota - 4 sierpnia 2020
Proszę o modlitwę w intencji Ani, o łaskę nawrócenia uwolnienia od złego towarzystwa i narkotyków.
Katarzyna. - 3 sierpnia 2020
Matko Boża Pięknej Miłości proszę Cię w intęcji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Bożena - 3 sierpnia 2020
proszę o odprawienie Mszy Św. oraz modlitwę w intencji o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej Teresy.
Ryszard - 3 sierpnia 2020
O łaskę wielkiej wiary dla mnie oraz o prowadzenie Boże bardzo bym chciał ewangelizować Jezu daj przełom w tym wszystkim pokaż mi jak zacząć a bede ewangelizował pragnę głosić Pnie w twpje imię jezeli taka jest twoja wwola uczyń to proszę
Ryszard - 3 sierpnia 2020
Bardzo też proszę o łaskę nawrócenia dla Adama i Gosi którzy nie wierzą w Boga Jezu ty jesteś wrzechmogący proszę dotkniuj ich serc aby uwierzyli i zostali zbawieni
Ryszard - 3 sierpnia 2020
Jezu bardzo ciebie proszę o łaskę pomocy i wsparcia finansowego którego obecnie bardzo potrzebuje , oraz łaskę rozwiązania sprawy związanej z długami jakie mam i nie mogę ich pokonać dlatego bardzo ciebie proszę Jezu pomóz mi oddaję ci te długi oddaję ci barki finansowe napełaniaj moje spichlerze Kochany Jezu , Matko Najswietrza ciebie też bardzo proszę o opiekę w tym wszystkim . Bardzo też proszę o modlitwę o to abym sprawnie się przeniosł do innego miasta oraz znalażł tam dobra parcę , i dobrych ludzi , oraz oddaję ci Jezu moja relację z Kraolina błogosław nam Ojcze
Barbara - 3 sierpnia 2020
Mateczko Najdroższa, błagam o wyproszenie łaski u Twego Syna rozwiązania poważnych problemów w naszej rodzinie, o zdrowie i uwolnienie od nałogu dla mojego męża. Jezu ufam Tobie!
Viola - 1 sierpnia 2020
O opamiętanie dla Michała i jego i przemianę w dobrego człowieka.
Viola - 1 sierpnia 2020
Proszę o modlitwę w intencji Michała, o opamiętanie dla niego i jego przemianę w dobrego człowieka.
Beata - 31 lipca 2020
Boże Miłosierny, proszę Cię z całego serca o całkowite uzdrowienie mojej córki Aurelii, uwolnij ją Panie od wszystkich jej schorzeń, AMEN. Święty Antoni, św. Ojcze Pijo, św. Scharbelu, św. Janie Pawle, św. Matko Tereso, św. Józefie, PROSZĘ ,o wstawiennictwo w mojej modlitwie, uproście łaskę zdrowia dla Aurelii u Boga Ojca, AMEN.
Michał - 29 lipca 2020
O światło Ducha świętego dla mnie i bliskich. Proszę o modlitwe za mnie w trudnym okresie życia.
Halina - 28 lipca 2020
Błagam Cię Matko Boża Pięknej Miłości o uzdrowienie dla Mojej Siostry Elżbiety.
Halina - 27 lipca 2020
MATKO MIŁOŚCI PIĘKNEJ UZDRÓW MOJĄ SIOSTRĘ ELŻBIETĘ Z CHOROBY - CHŁONIAKA.
Dorota - 27 lipca 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny szczegolnie dzieci Ani o uwolnienie od zlego towarzystwa nałogów narkotyków i zlego ducha.
Dorota - 27 lipca 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny szczegolni Ani o łaske nawrócenia uwolnienia od złego, od narkotyków i towarzystwa ktore sciaga ja w dół.
Elwira - 27 lipca 2020
Matko Pięknej Miłości proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji córki Katarzyny o potrzebne Łaski dla niej. Proszę wypros jej Łaske,aby dzieci wróciły do niej
Kinga - 22 lipca 2020
Proszę o łaskę uzdrowienia, uwolnienia, nawrócenia i wiary dla siebie i całej rodziny. Szczególnie, za mojego ojca. Bóg zapłać!