Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2306 wpisów.
Ryszard - 19 czerwca 2020
Proszę o modlitwe w mojej intencji ponieważ od bardzo długiego czasu dotyka mnie coś w rodzaju biedy materialnej związanej z piniędzmi , od czasu mojego rozwodu zaczęły się dziać dziwne rzeczy , ale prawdopodonie zosałem przeklęty przez moja zonę , nie żebym się żalił ale tak nie można robić , ale w tym czasie zaczęło sie to wszystko dziać i tak do obecnej chwili się to ciągnie , modlę się cały czas o to ale nic się nie wydarza ,cały czas jest walka o te pieniądze , z tego co wiem to moja żona często chodziła do jakiejs szeptuchy i się radziła ona jej też doradziła złożenie pozwu o rozwód , ale ja chcę to przeciąc dlatego bardzo was prosze o interwencję pozdrawiam
Małgorzata - 19 czerwca 2020
O łaski uzdrowienia i uwolnienia dla mnie i mojej rodziny i w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Sylwia - 18 czerwca 2020
Prosze o modlitwe,o milosierdzie Boze, o cud we wszystkich bardzo trudnych,Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine. Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o modlitwe, dziekczynna, za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Maria - 17 czerwca 2020
Proszę o nawrócenie i zbliżenie się do Boga dzieci.
Maria - 17 czerwca 2020
Proszę o uwolnienie od chorób utrudniających oddychanie i przełykanie dla mamy Marii Bóg zapłać .
Ryszard - 17 czerwca 2020
Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania sprawy związanej z długiem oraz komornikiem , oraz utrzymanie pozycji w pracy i przywrócenie normalnej wypłaty , oraz o siły do działania i rozwiązywania tych problemów które mnie dobijaja dosłwonie i powodują że chęci do życia mi odchodzą i rożne są mysli dlatego Jezu zmien moje życie albo dzisiaj je zabierz całkowicie
Monika - 17 czerwca 2020
Proszę o zdrowie psychiczne dla Sebastiana o uwolnienie go od uzaleźnienia od pornografii o spokój i poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa dla jego żony i syna.
Małgorzata - 17 czerwca 2020
Matko Pięknej Miłości, proszę o uzdrowienie dla Aliny, Małgorzaty i Janiny oraz łaski potrzebne naszej rodzinie i ustanie epidemii.
Teresa - 17 czerwca 2020
Proszę o nowe życie w Jezusie dla syna, o łaskę wyjścia z bardzo trudnej sytuacji życiowej, z której nie widać wyjścia, o rozeznanie woli Bożej, pracę i poznanie dobrych ludzi, których tak potrzebuje.
Małgorzata - 17 czerwca 2020
O łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla mojej całej rodziny i pokój serca dla nas. Także o większe zaufanie Miłosierdziu Bożemu,by nieprzyjaciel,który szuka kogo pożreć nie miał do nas dostępu, błagamy o to z pokorą. W intencjach Panu Bogu wiadomych.
Natalia - 15 czerwca 2020
Błagam o łaskę usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, o łaskę ich ponownego kontaktu i wytrwania dla siebie w czystości.
Laura - 15 czerwca 2020
Proszę o ocalenie mojego małżeństwa i rodziny przed rozpadem, o nasze nawrócenie i wypełnienie woli Bożej w życiu naszym i naszych dzieci.
Anna - 15 czerwca 2020
Kochana Matko proszę o przemianę serca dla męża o skończenie ze złymi nawykami o szczerość i uczciwość, zgodę i miłość w naszym małżeństwie
Anna - 15 czerwca 2020
Najukochańsza Matko proszę Cię znaleziono pracy o zdrowie przemianę serca i boże błogosławieństwo, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski
Anna - 15 czerwca 2020
Najukochańsza Matko proszę Cię o zdrowie i prawidłowy rozwój dla Lenki oraz Boże błogosławieństwo, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Anna - 15 czerwca 2020
Najukochańsza Matko proszę Cię o uzdrowienie duchowe dla mnie o miłość i zgodę w mojej rodzinie o nawrócenie dla męża oraz we wszystkich intencjach co noszę w swoim sercu. Dziękuję Ci za wszystkie dotychczas otrzymane łaski.
Anna - 15 czerwca 2020
Najukochańsza Matko proszę Cię o uzdrowienie dla Łucji jej serduszka , proszę Cię o zdrowie dla niej i prawidłowy rozwój
Wiesia - 15 czerwca 2020
Maryjo dziekuje Ci za to ze przyszlas pomoc mi dobrze odbudowac moje zycie, przez Twoje Niepokalana Serce pokornie prosze o laske uzdrowienia z puchnacych nog i zlego krazenia, Matuchno prosze Cie rozwiaz wezly komplikujace moje zycie i jakas niemoznosc zycia moim zyciem i umiejetniego patrzenia na to, co do mnie nalezy, Matuchno zabierz to co mnie obciaza, ulecz rany i obciazenia DDA, ktore mnie skutecznie niszcza, jestem bardzo samotna.
Magdalena - 14 czerwca 2020
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Adama, o uzdrowienie go z ciężkiej choroby mózgu, o zachowanie go w jasności i przytomności umysłu.
Beata - 13 czerwca 2020
Dzisiaj, obchodziłby imieniny mój kochany wujek Antonii. Boże, pozwól mu zamieszkać w Królestwie Niebieskim, niech spoczywa w spokoju , AMEN.