Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
1914 wpisów.
Agnieszka - 3 kwietnia 2020
Jezu,niech się dzieje Twoja wola
Ireneusz Panie - 3 kwietnia 2020
Panie,skrusz serca moim córkom, niech dostąpią Twej łaski i wrócą też do swego ojca.
Anna - 3 kwietnia 2020
Panie Boże tylko Ty możesz uchronić mnie i moich bliskich od wirusa i sprawić by dotarła do nas Twoja głęboka nauka... Wysłuchaj nas Panie!
Krystyna - 3 kwietnia 2020
Boże miej w opiece moją rodzinę,oraz wszystkich skrzywdzonych,zranionych,chorych i samotnych.
Małgorzata - 3 kwietnia 2020
Dziękuję za wszelkie dobro od Pana
EWA - 3 kwietnia 2020
Jezu Miłosierny proszę przygotuj mojego syna i jego wybrankę do sakramentu małżeństwa, nie pozwól , aby żyli w grzechu. Niech Twoja Miłość gości w naszym domu, a my domownicy, abyśmy umieli żyć tą Miłością i dla tej Miłości.
Krystyna - 3 kwietnia 2020
O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe dziecko dla Weroniki
MARIA - 3 kwietnia 2020
PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI KTÓRE DOTYCHCZAS OTRZYMAŁAM OD CIEBIE. POKORNIE CIEBIE PROSZĘ O OPATRZNOŚĆ I ŁASKĘ WIARY, MIŁOŚCI I ZGODY MIEDZY MOIMI SYNAMI, ORAZ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I ZDROWIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY A ZWŁASZCZA DLA POWAŻNIE CHOREGO SYNA . PROSZĘ O SZCZĘŚCIE WIECZNE DLA ZMARŁYCH Z MOJEJ RODZINY ORAZ TYCH KTÓRZY POTRZEBUJĄ TWOJEGO MIŁOSIERDZIA.. ŚWIĘTA MARYJO PRZEZ TWOJE SERCE ODDAJĘ SWOJĄ RODZINĘ POD OPIEKĘ TWOJEGO SYNA NASZEGO PANA I BOGA NA WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW .AMEN
Maria - 3 kwietnia 2020
Boże miej w opiece moją rodzinę i wszystkich bliskich
Marianna - 3 kwietnia 2020
Dziękuję za bardzo potrzebna katecheze, uświadomiła mi że na niektóre rzeczy patrzyłam " inaczej".Proszę Pana Boga o łaskę żywej głębokiej wiary.
Filip Mateusz - 3 kwietnia 2020
Proszę o modlitwę - o Nawrócenie (uporządkowanie) mego niewiernego serca... dziękuję. Pozdrawiam, Z Bogiem 🙂 * Maryjo czuwaj nad Nami, Twoimi dziećmi.
Elżbieta - 3 kwietnia 2020
Panie proszę Cię o opiekę nad kobietami, które teraz będą rodziły i nad ich dziećmi i csłym personelem medycznym.
Sylwia - 3 kwietnia 2020
Prosze o cud milosierdzia i Ducha Świętego,w następujących intencjach. Prosze o unicestwienie koronawirusa, prosze skuteczna ochrone przed koronawirusem,wszelka choroba i zlem dla mnie,dla mojej Rodziny,dla całej Polski i całego Swiata. Prosze o uwolnienie, uzdrowienie dla mnie z chorób. Prosze o uzdrowienie mojego Ojca. Prosze o uwolnienie mnie od tego,co jest moja niemocą.Prosze o wyjscie,z tego wszystkiego co jest moim ,,grobem". Prosze o cud milosierdzia Bozego i Ducha Swietego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę,o modlitwę dziękczynna,za wszystkie otrzymane łaski. Panie Jezu,pamietaj co mi obiecales.Pamietaj Panie,ze Ja Ci uwierzyłam i zaufalam.Panie,Ja Cię o to wszystko proszę i juz Ci za to wszystko dziękuję. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Filip - 3 kwietnia 2020
Proszę o modlitwę - o Nawrócenie (uporządkowanie) mego niewiernego serca... dziękuję - Filip. Pozdrawiam, Z Bogiem 🙂 * Maryjo czuwaj nad Nami, Twoimi dziećmi.
Filip - 3 kwietnia 2020
Proszę o modlitwę - o Nawrócenie (uporządkowanie) mego niewiernego serca... dziękuję - Filip Pozdrawiam Z Bogiem 🙂
Małgorzata - 3 kwietnia 2020
Panie Jezu ufam Tobie. Dziękuję za doświadczenie wolności. Proszę o łaskę miłowania Ciebie Boże, jak też bliźniego swego. O życie na chwałę Bożą. O żal i skruchę serca dla mojego rodzeństwa, ich małżonków i ich dzieci i powrót do miłujacego i przebaczającego Boga poprzez sakramenty święte.
Joanna - 3 kwietnia 2020
Boże proszę miej w opiece moja rodzinę proszę o zdrowie zgodę miłość wiarę przemianę serc cierpliwość wytrwałość
Joanna - 3 kwietnia 2020
Boże miej w opiece moją rodzinę proszę o zdrowie miłość zgodę
Anna - 3 kwietnia 2020
Kochany Jezu, proszę o łaskę głebokiego żalu za grzechy i o nawrócenie dla Mikołaja, o głeboką wiarę dla mnie i dla wszystkich członków mojej rodziny i mojej wspólnoty, o błogosławieństwo dla wszystkich dzieci w rodzinie. Proszę Panie mój, żebyś prowadził drogą Twojej miłości mojego syna Michała i o zdrowie dla mojego taty i mamy, która jako pielęgniarka ma kontakt z chorymi. Panie Jezu dziękuję Ci za otrzymane już łaski i proszę okaż nam swoje miłosierdzie.
Irena - 3 kwietnia 2020
O prawdziwą wiarę u mnie, o poddanie się woli Bożej, o młlość, przebaczenie w mojej rodzinie. Niech tryumfuje Niepokalane Serce Maryi.