Wspólnota Miłości Miłosiernej zaprasza na wyjazdowe rekolekcje do Medjugorje 7-13 września 2021-07-2021

Wyjazd ma charakter pielgrzymkowo-rekolekcyjny.

Zapisy: Zapisy przyjmowane są przez stronę wmm.przemyska.pl Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest w zakładce ZAPISY: Rekolekcje poza domem.

Gwarantem zapisu jest wpłata zadatku.

Koszty: 500 zł i 170 euro obejmują: przejazd autokarem, noclegi, posiłki – śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie, koszty rekolekcji, tłumacz homilii z języka chorwackiego.

Miejsca odwiedzane podczas wyjazdu m.in: Mostar, Wspólnota Cenacolo, wizyta u Patryka i Nancy. Szczegółowy program zostanie umieszczony na naszej stronie w późniejszym terminie.

Należy sprawdzić ważność dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik, nakrycie głowy, słuchawki do telefonu w celu słuchania przez radio Mszy św.

OBOWIĄZKOW JEST TEST PRZECIWCOVIDOWY. Na chwilę obecną osoby zaszczepione nie muszą robić testu , dla niezaszczepionych wystarczy test antygenowy ważny 48 godzin (należy go zrobić we własnym zakresie przed samym wyjazdem, aby nie stracił ważności). Możliwość wyjazdu będą miały osoby, które przed wejściem do autokaru okażą zaświadczenie o aktualnym teście.

Parafia rzym-kat.

  1. Ks. Stopy 3

38-610 Polańczyk

Nr konta: 22 8642 1012 2003 1200 5685 0003

z dopiskiem: MEDJUGORJE

Z racji, że Wspólnota przewiduje zmianę konta należy upewnić się o aktualnym numerze konta umieszczonym na dole strony internetowej: wmm.przemyska.pl

Z racji na istniejącą sytuację pandemiczną, wyjazd może nie dojść do skutku, jeśli uniemożliwią go przepisy państwowe. Na bieżąco będziemy podawać aktualne informacje, gdyby zachodziły jakieś zmiany.