Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
542 wpisy.
Ewa - 11 czerwca 2019
Maryjo uproś Swego Syna, któremu oddałam się w akcie zawierzenia o cud uzdrowienia dla mojego nienarodzonego synka, który według lekarzy jest nazywany przypadkiem beznadziejnym. Dziękuję.
malgorzata - 10 czerwca 2019
Proszę o uzdrowienie mnie z głębokiej depresji .uzdrowienie mojego syna ze schizofrenii. Proszę o uzdrowienie moich synów z narkotyków . proszę o głęboką wiarę, pokój, Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz rozwiązanie ogromnych problemow. Bog zaplac za modlitwe.
Maria - 10 czerwca 2019
Proszę o modlitwę w intencji: aby Grzegorz oświadczył się Milence
Gosia - 6 czerwca 2019
Matko Pięknej Miłości , dziekuję za całą moją rodzinę , 21 lat mojego małżeństwa i za wszystko co mam. Proszę o opiekę i zdrowie dla mojej rodziny , o uwolnienie z lęku , a także o pomyślne rozwiązanie moich problemów. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria - 5 czerwca 2019
Za Kościół, o otwarcie serc na Moc Ducha Świętego 🙂
Iwona - 1 czerwca 2019
Matko pięknej miłości proszę o światło Ducha Świętego i właściwe wybory w zyciu dla syna.
Ewa - 1 czerwca 2019
Matko Pięknej miłości módl się za Dorotą w intencji Bogu wiadomej
Matka - 29 maja 2019
Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia moich córek i ich dzieci, oraz wszystkich chorych w rodzinie. Dziękuję! Bóg zapłać.
Anna - 27 maja 2019
Maryjo Pieknej Miłości proszę Cię o cud uzdrowienia aby Natalia urodziła zdrowe dziecko. Bóg zapłać za modlitwę.
Dominika - 25 maja 2019
Matko Pięknej Miłości .Bardzo proszę o wstawiennictwo oraz potrzebne łaski dla mojej chorej na raka babci.Otocz Ja swoją opieką, dodaj jej sił, abym miała możliwość się Jeszcze z nià pożegnać. Bòg zapłać za modlitwe
Malgorzata - 24 maja 2019
Matko Pięknej Milosci proszę o opiekę i potrzebne laski dla mojej rodziny, o milosc i zgodę, uzdrowienie relacji. Opiekuj sie nami i prowadź nas do Boga. Przepraszam za wszystko co oddalalo nas od Twego Syna. Dziękuję za wszelkie laski i pomoc.
Malgorzata - 24 maja 2019
Polecam sie w modlitwie z prośbą o dobre przeżycie rekolekcji, swiatlo Ducha Świętego i bezpieczną podróż. Dziekuje Bogu za wszystkie laski, ze troszczy sie w najmniejszych szczegolach o moje zycie. Bóg zaplac
Marta - 23 maja 2019
Droga Wspólnoto! Dziękuję za Wasze modlitwy i proszę tym razem o wstawiennictwo za moim mężem Zbyszkiem. Poproście Jezusa i Jego Matkę , aby dotknęli nerki mego męża i uleczyli ją.
m - 23 maja 2019
Za Kościół
Agnieszka - 22 maja 2019
Matko Pięknej Miłości, wstaw się u Swojego Syna w intencji nawrócenia mojego męża, naucz mnie jak towarzyszyć naszej córce w trudnym dla niej czasie.
Iwona - 19 maja 2019
Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryji Panny-Twojej ukochanej Mateńki o łaskę zdrowych oczu i uzdrowienia z wszelkich chorób o których nic nie wiem. Proszę o łaskę czynienia dobra innym w wybrany przez Ciebie sposób . Dziękuję za wszystkie otrzymane do tej pory Łaski Bądź wola Twoja Panie
Anna - 19 maja 2019
Maryjo Pięknej Miłości proszę ratuj Asię, jej rodzinę, jej małżeństwo. Proszę wstawiennictwo u Twojego Syna.
Mariola - 17 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji syna Damiana, aby otrzymał stałą, dobrze płatną pracę. Jezu ufam Tobie . Bóg zapłać za modlitwę i otrzymane łaski.
AGNIESZKA - 17 maja 2019
Panie Boże dodaj całej mojej rodzinie sił do walki duchowej ze złem, które nas otacza, proszę o cierpliwość i siły w znoszeniu naszych cierpień . Niechaj się dzieje wola Twoja w naszych życiach. Matko Boża Pięknej Miłości zawierzam Ci dziś całą moją rodzinę , dziś będziemy bardzo blisko Ciebie i całym sercem dziękuję za te łaskę jak i za wszystkie inne dotąd otrzymane. Mamy wiele zmartwień , które po ludzku są dla nas wielkim cierpieniem i chcielibyśmy uzdrowienia z tego, ale to Ty Panie Boże rządzisz naszym życiem i wiesz, co dla nas dobre, dlatego oddajemy Ci wszystkie troski i prosimy o prowadzenie i pomoc w podejmowanych decyzjach.
Dorota - 16 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej.