Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2306 wpisów.
Maria - 17 maja 2020
O uwolnienie od chorób Bogu wiadomych dla mamy, taty i brata oraz o powrót do Boga dla taty i brata.
Ryszard - 17 maja 2020
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji w sprawi długu oraz problemów z nim związanych oraz o łaskę rozwoju w pracy , oraz bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Michała oraz o boże błogosławienistwo dla całej rodziny
Jola - 16 maja 2020
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans i wrócił do domu, niech nasze drogi się nie rozchodzą.
Dana - 16 maja 2020
Prosze o modlitwę o Dary Ducha św.i dobre zdanie matury dla Oli i Kacpra,o zdrowie i silną wiare dla syna ,Kasi i jej dzieci,o przemiane serca dla Krzysztofa i Mari o zgodę w tym malżeństwie
Danuta - 16 maja 2020
Matko Pięknej Miłości okryj płaszczem Twej opieki całą rodzinę, proszę przez Twoje wstawiennictwo u Twego Syna o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka ,bólów biodra ,o uzdrowienie męża z bolów kręgosłupa i jelit,o zdrowie dla całej rodziny.
Marta - 16 maja 2020
Szczęść Boże, pokornie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, gdyż dziś dostałam wypowiedzenie umowy o pracę i nie wiem jak będę żyła, bo nie mam zasiłku. Bóg zapłać. Marta
darek - 15 maja 2020
Proszę łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Ciotki i siłę w tym trudnym czasie dla rodziny
Sylwia - 15 maja 2020
Szczesc Boze. Prosze o milosierdzie Boze. Prosze o modlitwe,o dar calkowitego uzdrowienia mnie z moich chorob. Prosze o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o cud,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla calej mojej Rodziny.Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe przeblagalna,za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Monika - 14 maja 2020
Proszę o powrót do zdrowia psychicznego Sebastiana o uwolnienie go od uzaleźnienia od pornografii i proszę gorąco o spokój wewnętrzny dla jego żony i syna.
Agnieszka - 14 maja 2020
Matko Pięknej Miłości dziękuję za tak wiele łask - szczególnie za uwolnienie od bólu kręgosłupa: siostry i babci. Nadal proszę aby mojej mamie również te bóle ustąpiły. Błagam jeszcze o łaskę wyjścia z problemów finansowych.
Ewelina - 14 maja 2020
Prosze o uzdrowienie od twego co powoduje ciagle zmęczenie, różne bóle- jelit, stawów, pleców, kaszlu i od lęków w tym powodujących niemożność podróży A też prace.
Ewelina - 14 maja 2020
Prosze u uzdrowienie od tego co powoduje ciagle uczucie zmeczenia, bóle jelit, kosci i ogolne, lęki, ktore uniemozliwiaja mi podroze i zwykle zycie. Blagam, abym wreszcie mogla zyc zdrowo sie czujac i z odwaga a dzieki temu mię także z moim mężem laske rodzicielstwa i głosić Twoją chwałę
A. - 12 maja 2020
Za KS. Grzegorza w kryzysie
Sylwek - 12 maja 2020
Dzięki za mase łask które doznałem ją z moją Rodziną
Artur - 12 maja 2020
Matko Najświętsza, proszę Cię o uproszenie mi u Twego Syna łaski uzdrowienia z depresji i nerwicy. Proszę o siłę do dalszego życia w głębokiej wierze i z dala od nałogów i grzechu. Proszę też o łaski dla całej mojej rodziny.
Krystyna - 11 maja 2020
Panie Jezu Miłosierny TY MOŻESZ WSZYSTKO. Spraw proszę żeby mój syn Jakub nie był chory . Aby wynik badania, na który czekamy był dobry. Panie Jezu błagam Cię o uzdrowienie dla Jakuba. Panie Jezu miej w opiece moją rodzinę.
Zbigniew z rodziną - 11 maja 2020
Łaskę nawrócenia dla mnie i dla całej mojej rodziny i we wszystkich tych intencjach które noszę w swoim sercu a których nie jestem w stanie wypowiedzieć proszę Cię Panie
Sebastian - 11 maja 2020
Matko Najświętsza, proszę Cię o cud spokojnych dni, o radość z nadchodzących dni , aby były szczęśliwe, błagam Cię na kolanach
Teresa - 10 maja 2020
Proszę o uleczenie mnie nerwicy lękowej i radość i chęć do życia
Anna - 10 maja 2020
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego naszej rodziny,zwłaszcza 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, a dla mnie o siłę ,cierpliwość,wytrwałość i odwagę w walce oraz światło Ducha Świętego. Boże, zmiłuj się nad nami. Jezu ufam Tobie. Mamo Boża módl się za nami,otul nas Swym macierzyńskim płaszczem.