Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2811 wpisów.
Agnieszka - 7 marca 2017
Za wszelkie łaski dziękuję Tobie Matko Pięknej Miłości,wstaw się u Swojego Syna abym zmieniła pracę i znalazła dom dla mnie i dla córki.
Sylwia - 3 marca 2017
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna, o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
Ma - 3 marca 2017
Proszę o potrzebne łaski dla Janiny, o uzdrowienie wewnętrzne, relacji rodzinnych oraz siły do codziennego życia.
Ala - 1 marca 2017
Proszę o definitywne odcięcie się od spraw dawnego domu, o bezpieczeństwo, o pomoc finansowa, o zdanie studiów, o uzdrowienie na duszy i ciele, o nawrócenie ojca i uwolnienie od skutków jego przekleństw, o nie-lękanie się, za panią Alfredę, Asię, Nikolę
Ala - 28 lutego 2017
Jezu Dawco wszelkiego dobra proszę przez Serce Maryi o cud uzdrowienia dla Anny z choroby SM, aby z radością, w wolności serca mogła Ciebie uwielbiać
Marta - 28 lutego 2017
Matko Pięknej Miłości ,proszę o uzdrowienie z choroby dla córki Karolinki oraz o uwolnienie z lęku i obawy o jej życie.O łaskę żywej wiary i miłości dla całej naszej rodziny ,oraz o rozwiązanie trudnych spraw. Niech będzie Bóg uwielbiony. Szczęść Boże.
Jan - 27 lutego 2017
Panie Jezu przebacz nam grzechy i błogosław Nataszy, Michałowi, Martynie I Janowi.
Agnieszka - 25 lutego 2017
Proszę Cię Matko Pięknej Miłości wstaw się za mną u Twojego Syna abym znalazła pracę i stała się prawdziwym narzędziem głoszenie Jego Ewangelii wśród ludzi.
agata - 23 lutego 2017
Maryjo dziekuje za otrzymane łaski prosze Cie za twoim wstawiennnictwem o uzdrowienie Natalii uleczenie jej kregoslupa, oczu rąk i nóg prosze tez o uzdrowienie Marysii z czestych infekcji drog oddechowych JEZU UFAM TOBIE, JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ
Agnieszka - 23 lutego 2017
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Prosze o odrodzenie miłosci w moim małżenstwie i uwolnienie nas od zła. O opieke Matki Bożej nad moimi dziećmi i wszystkimi bliskimi. Panu Jezusowi zawierzam wszystko przez różaniec i Matke Najświetszą.
Joanna - 17 lutego 2017
Droga Matko Pięknej Miłości proszę Cię o opiekę nad całą naszą rodziną. Obdarz łaskę zdrowia poczętego mojego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie.Odbierz lek. Twoja czcicielka .
Dorota - 17 lutego 2017
Proszę o modlitwę o rozeznane Woli Bożej, światło Ducha Sw. dla lekarzy w postawieniu diagnozy
Dorota - 17 lutego 2017
Proszę o modlitwę o rozeznane Woli Bożej, światło Ducha Sw. dla lekarzy w postawieniu diagnozy
Malgorzata - 15 lutego 2017
Matko Pięknej Miłości proszę upros i Twojego Syna Jezusa łaskę uzdrowienia całej mojej rodziny.Uzdrow syna Michała z homoseksualizmu,proszę Cię o łaskę spowiedzi dla męża oraz łaskę nawrócenia i miłość i zgodę w małżeństwie Mariny i Bartka.
Cecylia - 13 lutego 2017
Maryjo Matko Pięknej Miłości dziękuję, za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, błagam o łaskę przerwania skutków grzechów przodków w Rodzinie
Antoni - 12 lutego 2017
MAryjo MAtko nasza proszę Cię ,Uproś u Swego syna JEzusa łąski potrzebne do życid łaskę uzdrowienia i uwolnienia oraz przywrócenia do normalnego zycia gdyz jestem juz bardzo słaby i nie mam sił tak dalej życ .
Jolanta - 10 lutego 2017
Proszę o modlitwę za mojego tatę Mieczysława o uzdrowienie z raka. Bóg zapłać
Ewelina - 10 lutego 2017
Proszę o modlitwę i uzdrowienie w mojej intencji, z powodu zranień z dzieciństwa i uzdrowienie wewnętrzne.Szczęść Boże
teresa - 8 lutego 2017
Prośba o modlitwę za Ryszarda o uzdrowienie z raka .
Joanna - 5 lutego 2017
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby piersi. Dziękuję