Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
1914 wpisów.
Wieslawa - 31 marca 2020
Proszę Jezu o nawrócenie dzieci
Małgorzata - 31 marca 2020
W intencjach Bogu wiadomych. Amen.
Maria Żyta - 31 marca 2020
Jezu Chryste kocham i ufam całym sercem ❤️
Patrycja - 31 marca 2020
Kochana Matko Boża uproś u swego syna zdrowie dla mojej mamy. Dziękuję Jezu, że jesteś ze mną i mi pomagasz. Proszę Cię, dopomóż przezwyciężyć ta zarazę panującą na całym świecie. Miej moja rodzinę w opiece ❤️ Jezu ufam Tobie❤️❤️❤️
Ewa - 31 marca 2020
Boże ....pomóż mi stanąć w prawdzie, pokaż mi, mnie oczami Twoimi, wiem że Twoje spojrzenie jest pełne miłości ale teraz spójrz na mnie jak surowy i sprawiedliwy Ojciec i pomóż mi w gorliwej spowiedzi. Wskaż mi kapłana który mi w tym pomoże. Amen.
Monika - 31 marca 2020
Proszę o uwolnienie z nałogu alkoholowego wszystkie dzieci i ich współmałżonków jednej i drugiej babci, bo one bardzo cierpią z powodu słabości swoich dzieci.
Aneta - 31 marca 2020
Jezu, dziękuję za wszystko czego doświadczam w życiu z Twojej Świętej Woli. Twojemu Miłosierdziu oddaję moją rodzinę, przyjaciół i siebie samą, prosząc o łaskę wiary, nawrócenia, uzdrowienia duszy i ciała. Ześlij Swego Ducha, Mądrości, Miłości, Pokoju, Roztropności, aby spełniała się w naszym życiu Twoja Święta Wola. Powierzam Tobie naszą Ojczyznę i świat, w tym trudnym czasie. Amen.
Urszula - 31 marca 2020
Wiara,miłość i nadzieja.
Elżbieta - 31 marca 2020
Proszę o łaskę odrodzenia miłości izrozumienia w mojej rodzinie. Proszę także o zdrowie dla tych , którzy nie są gotowi by odejść do Pana i prawdziwe i szczere postanowienie zmiany swojego życia.
Bożena - 31 marca 2020
Jezu, Tobie zawierzam siebie, moją rodzinę i moich prześladowców. Bóg zapłać.
Bożena - 31 marca 2020
Jezu, Tobie zawierzam moją rodzinę i moich prześladowców. Bóg zapłac.
Jagoda - 31 marca 2020
Proszę o nawrócenie moich bliskich i pojednanie w rodzinie oraz potrzebne laski i Boże blogoslawienstwo
Gosia - 31 marca 2020
Jezu Synu Dawida, ulituj się nade mną grzesznikiem! Skrusz ciemne mury serca i napełnij je Swoją Miłością, oczyść i przemień myślenie, daj mądrość serca. Jezu Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, ze Cię kocham, choc tak nieudacznie. Jezu ufam Tobie!
KATARZYNA - 31 marca 2020
Panie Jezu proszę o Boża Mądrość, abym ukochała Ciebie mój Jezu moja Rodzinę aby moje słówa, myśli i czyny były milosierne. Jezu Kocham Cie.
Teresa - 31 marca 2020
Jeżu, Ty wiesz najlepiej, ufam Tobie,ratuj swiat.
Ola - 31 marca 2020
Boże proszę Cię o nawrócenie mojego męża i córki. Nie mam już siły o nich walczyć. Proszę Cię również o zdrowie dla naszej rodziny i trochę spokoju. Bóg zapłać.
Małgorzata - 31 marca 2020
Proszę o nawrócenie dla bliskich.
Ania - 31 marca 2020
Jezu proszę,o światło ducha świętego dla służby zdrowia i szczęśliwą operację dla Eweliny .Jezu,bądź Uwielbiony,w całej naszej rodzinie,niech moc Bożych Uwielbień z ust naszych popłynie,w tej wieczornej godzinie.Amen
s.Małgorzata - 31 marca 2020
UKOCHANY MIŁOSIERNY JEZU PROSZE,CIE O TWOJE WIELKIE MIŁOSIERDZIE NAD CAŁYM SWIATEM I NAD NAMI WSZYSTKIMI ,ZEBYSMY UMIELI WYLECZYC SIE Z BRAKU MILOSCI DO CIEBIE JEZU ,TO MATKI BOZEJ I Z WSZYSTKICH KORONOWIRUSOW NASZYCH GRZECHOW ,KTORE ZASLEPIAJA NAS I NASZE DUSZE ...W KAZDEJ SPOLECZNOSCI ,W RODZINACH ...-- JEZU MIEJ MIŁOSIEDZIE DLA NAS I CAŁEGO SWIATA
Anna - 31 marca 2020
Jezu, proszę o Twoje miłosierdzie dla konajacych i dla dusz w czyścu cierpiących. Ulituj się nad moimi bliskimi i daj nam nawrócenie serc. Miej w opiece moja ojczyznę.