Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2359 wpisów.
Ula - 9 kwietnia 2017
Szczesć Boże, proszę o modlitwę w intencji nowego domu. Bóg zapłac.
anna - 8 kwietnia 2017
Maryjo,Panie Jezu prosze Was żeby sie skończyły plotki,kłamstwa,pośmiewisko za moimi plecami ,żebym mogła żyć w spokoju,o opieke,ochronę przed złymi,kłamliwymi ludżmi,o uzdrowienie,to co w mym sercu, proszę,dziękuje ,Anna
Gosia - 7 kwietnia 2017
Proszę o modlitwę za Sławka, który ma dziś operację przeszczepu nerki. o błogosławieństwo Boże i Światło Ducha Świętego dla lekarzy przeprowadzających operację.
krystyna prosze o modlitwe za mojo corke Katarzyne o uzdrowienie zchoroby kregoslupa - 3 kwietnia 2017
krystyna markiewicz
Sylwia - 31 marca 2017
„A wzywała Sylwia Boga Izraelowego, mówiąc: Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończy! I sprawił Bóg to, o co ona prosiła.” Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże za mnie,o umocnienie mnie,o siłę,abym odzyskała siebie i swoje życie. Proszę aby mój los się odmienił. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.Sylwia.
Krystyna - 26 marca 2017
Maryjo proszę o zdrowie dla mojej mamy i ulgę w cierpieniu.
MARTA - 20 marca 2017
Matko Pięknej Miłości wstaw się za Elizką u Swego Syna ,o uzdrowienie jej z choroby. Otocz opieką rodziców i bliskich. Ukochana Matko ,nadziejo potrzebujących módl się za nami.
Danuta - 19 marca 2017
Maryjo dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski ,proszę o zdrowie dla całej rodziny,o przemianę serc i łaskę trzeźwości dla Krzysztofa i ,jego dzieci,
Agnieszka - 7 marca 2017
Za wszelkie łaski dziękuję Tobie Matko Pięknej Miłości,wstaw się u Swojego Syna abym zmieniła pracę i znalazła dom dla mnie i dla córki.
Sylwia - 3 marca 2017
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna, o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
Ma - 3 marca 2017
Proszę o potrzebne łaski dla Janiny, o uzdrowienie wewnętrzne, relacji rodzinnych oraz siły do codziennego życia.
Ala - 1 marca 2017
Proszę o definitywne odcięcie się od spraw dawnego domu, o bezpieczeństwo, o pomoc finansowa, o zdanie studiów, o uzdrowienie na duszy i ciele, o nawrócenie ojca i uwolnienie od skutków jego przekleństw, o nie-lękanie się, za panią Alfredę, Asię, Nikolę
Ala - 28 lutego 2017
Jezu Dawco wszelkiego dobra proszę przez Serce Maryi o cud uzdrowienia dla Anny z choroby SM, aby z radością, w wolności serca mogła Ciebie uwielbiać
Marta - 28 lutego 2017
Matko Pięknej Miłości ,proszę o uzdrowienie z choroby dla córki Karolinki oraz o uwolnienie z lęku i obawy o jej życie.O łaskę żywej wiary i miłości dla całej naszej rodziny ,oraz o rozwiązanie trudnych spraw. Niech będzie Bóg uwielbiony. Szczęść Boże.
Jan - 27 lutego 2017
Panie Jezu przebacz nam grzechy i błogosław Nataszy, Michałowi, Martynie I Janowi.
Agnieszka - 25 lutego 2017
Proszę Cię Matko Pięknej Miłości wstaw się za mną u Twojego Syna abym znalazła pracę i stała się prawdziwym narzędziem głoszenie Jego Ewangelii wśród ludzi.
agata - 23 lutego 2017
Maryjo dziekuje za otrzymane łaski prosze Cie za twoim wstawiennnictwem o uzdrowienie Natalii uleczenie jej kregoslupa, oczu rąk i nóg prosze tez o uzdrowienie Marysii z czestych infekcji drog oddechowych JEZU UFAM TOBIE, JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ
Agnieszka - 23 lutego 2017
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Prosze o odrodzenie miłosci w moim małżenstwie i uwolnienie nas od zła. O opieke Matki Bożej nad moimi dziećmi i wszystkimi bliskimi. Panu Jezusowi zawierzam wszystko przez różaniec i Matke Najświetszą.
Joanna - 17 lutego 2017
Droga Matko Pięknej Miłości proszę Cię o opiekę nad całą naszą rodziną. Obdarz łaskę zdrowia poczętego mojego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie.Odbierz lek. Twoja czcicielka .
Dorota - 17 lutego 2017
Proszę o modlitwę o rozeznane Woli Bożej, światło Ducha Sw. dla lekarzy w postawieniu diagnozy