Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2552 wpisy.
Ula - 25 sierpnia 2018
Prosze o modlitwe Was w intencji" o uzdrowienie chorego kręgosłupa mojego męza. Bóg zapłac .Ula
Sylwia - 23 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłosierdzie Boże w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji. Bóg zapłać.Sylwia.
Barbara - 21 sierpnia 2018
Proszę o łaskę nawrócenia i doświadczenia Bożej Miłości i pokoju dla siostry Małgosi i jej córki Gabrysi
Małgorzata - 21 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę za męża Grzegorza o łaskę nawrócenia i powrotu do związku sakramentalnego.. Mamo pomóż
Urszula - 18 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego macierzyństwa dla mojej córki Patricii i cudownego uzdrowienia mojego zięcia Alana ze stwardnienia rozsianego
Joanna - 17 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna Bartka, który szuka swej drogi życiowej poza granicami kraju, bez wiary w Boga.
Justyna - 17 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę O wyrwanie z nałogu narkotykowego dla Martynki
Gośka - 13 sierpnia 2018
Maryjo Pięknej Miłości prosze o miłość i błogosławieństwo, weż te trudne sprawy i prostuj je , proszę o dobrą pracę i odnalezienie sensu życia.
Anastazja - 12 sierpnia 2018
Droga Wspolnoto prosze o modlitwe w intencji mojej corki Joanny aby Jezus Milosierny w swojej dobroci obdarzyl ja laska macierzynstwa Jezu ufam Tobie
ZOFIA - 2 sierpnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji Moniki i Jej poczętego dziecka u którego lekarze stwierdzili, ciężką chorobę zagrażającą Jego życiu.O łaskę zdrowia i światło Ducha Świętego dla lekarzy. O zaufanie ,cierpliwość i pokorę.
Mariola - 1 sierpnia 2018
O uzdrowienie mojej mamy Basi z raka. Bog zaplac.
Marta - 31 lipca 2018
Droga Wspólnoto Miłości Miłosiernej ! Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o nią w intencji mojego męża, który jest zniewolony przez zło...O łaskę modlitwy, spowiedzi św. i pokory dla Niego. Matko Pięknej Miłości! Zawierzam Ci nasze małżeństwo...
Elżbieta - 29 lipca 2018
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, któremu grozi rozpad. Błagam Matko Najświętsza w intencji mojego męża, o nawrócenie, uwolnienie od wulgaryzmów, nienawiści, ciągłej złości. Proszę również za mnie, żebym była w stanie przeciwstawić się wszystkiemu złu, które chce nade mną zapanować szczególnie podczas kłótni z mężem.
Jan - 26 lipca 2018
Panie Jezu proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla Michała, Nataszy, Martynki, Ireny i Jana.
Sylwia - 25 lipca 2018
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże we wszystkich moich intencjach. Proszę o miłosierdzie Boże, o uwolnienie,uzdrowienie choroby o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie Boże w sprawach prywatnych. Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy i finansów.Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Proszę o miłosierdzie Boże,o dar przebaczenia moim wrogom. Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu. Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny. Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
Monika - 22 lipca 2018
Proszę o modlitwę za mojego męża o uwolnienie od tatuaży.. .
Wierna - 18 lipca 2018
Błagam o uzdrowienie mojej mamy Janiny po operacjach ortpedycznych, o uzdrowienie Henryka z choroby nowotworowej, o Uzdrowienie Katarzyny z Kanady z cieżkiej białaczki, o uzdrowienie 12 l. Norberata z nowotworu, o nawrócenie dla Agnieszki z Krakowa i Małgorzaty z Warszawy, o zdrowie psychiczne dla Agnieszki, o siłę, zdrowie i dom dla Adeli, o zdrowie dla Agnieszki z Londynu, o nawrócenie 15 l. Benia, o zdrowie i nieustanną opiekę dla mnie.
Marta - 17 lipca 2018
Proszę o modlitwę za moim mężem, aby Jezus uleczył Jego serce z pychy, zatwardziałości i wyniosłości, aby dał Mu łaskę nawrócenia...aby pomógł Mu wrócić na dobrą Drogę...
Jolanta - 17 lipca 2018
Matko Boża pomóż mojemu synowi zdać maturę.
gośka - 16 lipca 2018
MARYJO TOBIE ZAWIERZAM MOJA RODZINĘ I PRACĘ KTÓRĄ OD DZISIAJ ROZPOCZYNAM