Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2421 wpisów.
Marlena - 17 października 2017
Błagam o modlitwę w intencji aby znienawidziła wszelki grzech,a pragnęła całym sercem i ze wszystkich sił świętości.
M.M - 16 października 2017
Matko Pięknej Miłości : dziękuje bardzo Naszemu Panu za wszystko co otrzymaliśmy i otrzymujemy nadal ,,proszę o zdrowie, pracę, rozwiązanie wszystkich problemów i opiekę Bożą w codziennym życiu, dla naszych rodzin i bliskich nam ludzi. M.M.
Marek - 16 października 2017
Matko Pięknej Miłości ! proszę o pomoc w wyjściu z problemów finansowych , o zakończenie problemów osobistych i rodzinnych oraz o opiekę Bożą dla mnie i osób bliskich mojemu sercu. Bóg Zapłać .
Grzegorz - 15 października 2017
Proszę o siłę do walki o czystość i zdrowe spojrzenie na kobiety. Bóg zapłać
Aneta - 9 października 2017
Proszę o modlitwę o dach nad głową i opiekę dla Kasi
Jolanta - 7 października 2017
Proszę o modlitwę w intencji taty, o uzdrowienie jego ciała i duszy . Bóg zapłać
Ula - 7 października 2017
Bardzo proszę o modlitwę w intencji skruchy serca i silnej woli dla Tomasza.
anna - 4 października 2017
Panie Jezu,Maryjo prosze o pokój w sercu,
Małgorzata - 28 września 2017
Proszę o modlitwę za ks. Potyrałę o wszelkie potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!
Sylwia - 21 września 2017
Szczęść Boże. Proszę o omodlenie,o modlitwę w następujących intencjach: 1.Proszę aby mój los się odwrócił,odmienił. 2.Proszę o uwolnienie od przekleństwa międzypokoleniowego. 3.Proszę o uwolnienie,uzdrowienie z moich chorób. 4.Proszę o szczęście,we mnie i w moim życiu. 5.Proszę o dobrą pracę i finanse. 6.Proszę abym po traumie,którą przeszłam odzyskała siłę,moc,pewność siebie. Proszę po tym wszystkim czego doświadczyłam abym uwolniła siłę od blokad i lęków. 7.Ogólnie proszę we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem. 8.Proszę o przemianę i nawrócenie mojej Rodziny. 9.Proszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie aby Bóg pokonał mojego wroga. 10.Proszę o zwycięstwo ogólne nad moimi wrogami,których czasem aż się mnożą. 11.Proszę,żeby spełniało się moje marzenie. Bóg zapłać. Z modlitwą + Sylwia.
Magdalena - 19 września 2017
Proszę o modlitwę za Agnieszkę chorą na raka o cud uzdrowienia.
Maria - 12 września 2017
Wspólnota Miłości Miłosiernej - cudownie brzmiący akord, modlitwa która jak Morcinkowy miód na serca nasze kapie i koi nasze bóle, rozjaśnia ciemne drogi i z wiatrem rozwiewa wszelkie nasze przypadłości i niedomagania. A przecież krzyż nieść codzienny jest honorem, zaszczytem ale też potrzebą zadumy i wynagrodzenia za wszelkie nieprawości i grzechy nasze i całego świata. Na cóż więc nasze prośby o uzdrowienia, nawrócenia i ulgę w cierpieniach. Cierniste ścieżki życia pragną pieszczoty ludzkich stóp? Módlmy się za wytrwałość w cierpieniu i dźwiganiu naszych codziennych trosk i zmartwień.
grazyna - 12 września 2017
Matko Pięknej Miłości proszę wstawiaj się do Swojego syna za moim synem Piotrem i jego żoną Anią o satysfakcjonującą prace i płace i zdrowe potomstwo. Matko Pięknej Miłości proś Jezusa za Leszkiem o uzdrowienie duszy i ciała Matko Pięknej Miłości proszę pomódl się do Jezusa za córką Anią o dobrego męża zdrowie i lepsze zarobki Moja Matko i Moja Królowo, której jestem niewolnicą proś Pana o całkowite zdrowie dla mnie . Grażyna
Barbara - 8 września 2017
Matko Pięknej miłości za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś wybłagała u Swojego Syna łaskę uwolnienia od nałogu alkoholowego dla mojego męża Dariusza. Wysłuchaj mnie łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen.
Katazyna - 6 września 2017
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji Ani ciężko chorej na raka, o wszelkie potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Bóg zapłać.
Jolanta - 4 września 2017
Matko Pięknej Miłości dziękuję za wszelkie wyproszone łaski dla mnie i mojej rodziny. Jednocześnie proszę o uzdrowienie mojego taty Mieczysława z choroby nowotworowej i innych chorób na które tata choruje. Bóg zapłać
Barbara - 3 września 2017
Najdroższa Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś ubłagała u Swojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego Syna.
Marta - 3 września 2017
Matko Pięknej Miłości! Dziękuje Ci za opiekę nad nami, za wyproszone łaski ... Proszę Ciebie - poproś Jezusa, by uzdrowił mojego brata z choroby nowotworowej. Wspólnotę Miłości Miłosiernej proszę gorąco o modlitwę w tej intencji...Bóg Zapłać!
Marta - 30 sierpnia 2017
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji mojego męża, o uzdrowienie wewnętrzne dla jego serca, umysłu i sumienia...o łaskę dobrej spowiedzi świętej. Niech Bóg hojnie wynagrodzi Was za to co robicie ...Matko Pięknej Miłości, dziękuję Ci za Twoją opiekę nad nami...
Marek - 29 sierpnia 2017
Szczesc Boże .prosze o modlitwe w intencji odbudowy więzi malzenskich, miłości i Wiary w PJ.dzieki Matce Bozej. pieknej Miłości wychodzimy powoli z zapasci malzenskiej co jeszcze 2 miesiące temu wydawało sie niemozliwe.Mamo dziekuje.