Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

 W czasie jednych z ostatnich konferencji w Polańczyku ksiądz Marek powiedział, że zdarzają się przypadki osób, które wybudowały nowy dom i psują się im różne rzeczy. Słuchając tych słów, pomyślałam sobie, że u mnie również działy się podobne rzeczy, a mianowicie dużo rzeczy się zepsuło od czasu wprowadzenia się do własnego domu. Zaczęliśmy z mężem zastanawiać się po kolei, jakie urządzenia nam się zepsuły. Okazało się, że najwięcej usterek dotyczyło instalacji wodnej, ponieważ psuło nam się wszystko, co jest związane z wodą tzn. w łazienkach psuły nam się nowe baterie przy umywalkach i prysznicu, kilka razy pękały krzywki również przy umywalkach, prysznicu czy wannie, co skończyło się zalaniem ściany w sąsiednim świeżo pomalowanym pokoju, umywalka pękła podczas montażu. W naszej łazience, którą ukończyliśmy rok temu pękła bateria ze 100 letnią gwarancją żywotności a podczas montażu rozbił się sedes. Można by pomyśleć, że dlatego że kupowaliśmy jakieś tanie i „tandetne” rzeczy, ale właśnie nie. Przy zakupie ww. zawsze braliśmy pod uwagę, aby produkty były raczej z górnej półki, z dobrych renomowanych firm.

W nowym piecu gazowym poleconym przez Instalatora, jako oszczędnym i nieawaryjnym zepsuł się czujnik temperatury wody, później czujnik temperatury spalin. Dodatkowo w kotłowni kilka krotnie dochodziło do zapowietrzenia hydrofora.

Poprzedniej zimy zamarzła nam woda przy wylocie ze studni głębinowej.

Te wszystkie wydarzenia miały miejsce w przeciągu czterech lat od wprowadzenia się do własnego domu. Po przyjeździe do domu zaczęłam kojarzyć, że może mieć coś wspólnego z różdżkarstwem.

Przed budową naszego domu, poprosiłam wujka, aby znalazł nam źródło na wykopanie studni. Mój wujek szczycił się tym, że potrafi znaleźć źródło na każdej działce metodą różdżkarstwa. Wtedy nie wiedziałam, że taki sposób szukania wody jest niebezpieczny i może to spowodować tyle szkód.

Myślę, że modlitwy do Ducha Świętego, co miesięczne dają mi światło do rozpoznawania zagrożeń współczesnego świata. Postanowiłam, poprosić księdza egzorcystę o modlitwę w intencji uwolnienia domu od tych praktyk.

MONIKA