Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2251 wpisów.
Barbara - 1 kwietnia 2020
Jasna myśl lekarzom lekka rękę chirurgów cierpliwość pielegniarzom i błogosławieństw o Mikołajowi. I
Małgosia - 1 kwietnia 2020
Proszę o nawrócenie i trzeźwość w tych trudnych czasach pandemii dla moich dzieci i wnuków. Boże miej nas w opiece.
Daria - 1 kwietnia 2020
Spasi i sochrani nas Gospodi.
Jan - 1 kwietnia 2020
Zmartwychwstanie oznacza przemianę człowieka z "fałszywego ja " na " prawdziwe ja."Niestety cały dotychczasowy " system instytucji kosciola" zbudowany jest na " falszywym ja".Kazania i akcje koscielne są umacnianiem tego fałszywego ja opartego na symonii, nepotyzmie i despotyzmie klerykalnych elit.Nie sądzę izby ta psnepidemia coś zmienila en gros. Podstawowa " kerygma " Nowego Testamentu jest blednie interpretowana od 2 tyś.lat. Chodzi o zwrot w człowieku od zwodniczych zadz ku wewnetrznemu duchowemu człowiekowi.Pokazcie mi choć jednego księdza czy hierarchię tego typu?!
Jan - 1 kwietnia 2020
Zmartwychwstanie oznacza przemianę człowieka z "fałszywego ja " na " prawdziwe ja."Niestety cały dotychczasowy " system instytucji kosciola" zbudowany jest na " falszywym ja".Kazania i akcje koscielne są umacnianiem tego fałszywego ja opartego na symonii, nepotyzmie i despotyzmie klerykalnych elit.Nie sądzę izby ta psnepidemia coś zmienila en gros. Podstawowa " kerygma " Nowego Testamentu jest blednie interpretowana od 2 tyś.lat. Chodzi o zwrot w człowieku od zwodniczych zadz mu wewnętrznej i duchowemu człowiekowi.Pokazcie mi choć jednego księdza czy hierarchię tego typu?!
Jan - 1 kwietnia 2020
Zmartwychwstanie oznacza przemianę człowieka z "fałszywego ja " na " prawdziwe ja."Niestety cały dotychczasowy " system instytucji kosciola" zbudowany jest na " falszywym ja".Kazania i akcje koscielne są umacnianiem tego fałszywego ja opartego na symonii, nepotyzmie i despotyzmie klerykalnych elit.Nie sądzę izby ta psnepidemia coś zmienila en gros. Podstawowa " kreatyna " Nowego Testamentu jest blednie interpretowana od 2 tyś.lat. Chodzi o zwrot w człowieku od zwodniczych zadz mu wewnętrznej i duchowemu człowiekowi.Pokazcie mi choć jednego księdza czy hierarchię tego typu?!
Barbara - 1 kwietnia 2020
Proszę o łaskę wiary dla syna Jacka i Szymona i o dobrą komunikację w rodzinie
Halina - 1 kwietnia 2020
Dziękuję Bogu i księdzu za te rekolekcje wielkopostne 😍
Jadwiga - 1 kwietnia 2020
Proszę o zdrowie Boże błogosławieństwo i nawrócenie
Leszek - 1 kwietnia 2020
Boże Wszechmogący oto sługa Twój niegodny grzesznik dziękuję za wszelkie dobro którym mnie doświadczasz błogosław mi i mojej rodzinie w ten czas Wielkiego Postu mniej w swojej opiece i pozwól nam na głębokie przeżycie Świąt Wielkiejnocy. Mniej w Swej opiece wszystkich chorych i cały personel medyczny.
Teresa - 1 kwietnia 2020
Panie Panie Boże w Trójcy Jedyny proszę o łaskę żywej wiary dla całej rodziny
Ewa - 1 kwietnia 2020
Boże błogosław wszystkim w trudnej sytuacji zdrowotnej, rodzinnej, życiowej, materialnej otocz ich Swą opieką, aby nie czuli się osamotnieni w trudnym doświadczeniu
Iza - 1 kwietnia 2020
Dobry Nasz Ojcze proszę o łaskę głębokiej wiary i ufności Tobie w tej sytuacji jaką przeżywa cała ludzkość. Ufam Tobie
Jadzia - 1 kwietnia 2020
Bądź Uwielbiony Panie Boże w każdym człowieku. Boże prowadź nas i błogosław wszystkiemu stworzeniu. Bądź Wola Twoja teraz i na wieki. Amen
Ludwika - 1 kwietnia 2020
Boże miej w opiece moją całą rodzinę
Adam - 1 kwietnia 2020
Panie, miej nas wszystkich w Swojej opiece.
Bożena - 1 kwietnia 2020
Mateńko prowadź mojego syna, opiekuj się tymi słabymi, najmniejszymi i niekochanymi
Bożena - 1 kwietnia 2020
Mateńko prowadź mojego syna, opiekuj się tymi słabymi, najmniejszymi i niekochany i.
Antonina - 1 kwietnia 2020
Panie przebacz - Panie nie opuszczaj nas - Panie zmiłuj się 🕊🌹
Jadzia Niemiec - 1 kwietnia 2020
Za Duszę śp. mojego męża Darka o niebo i Bożą 8 Miłość dla duszyczek. Dziękuję Ci Boże za wszystko co mi dajesz. Kocham Cię Panie Jezu.