Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2421 wpisów.
Ula - 13 lipca 2017
Szczęść Boże, proszę WAs o modlitwę w intencji uzdrowienia lewego ucha.Serdeczne Bóg zapłac,
Marta - 13 lipca 2017
Proszę o gorącą modlitwę za moim mężem Zbyszkiem - O uwolnienie od zlego ducha, o przemianę serca zatwardzialego, umyslu i sumienia, o dar dobrej spowiedzi świętej i wspólnej modlitwy w naszym malżeństwie. Z serca dziękuję !
paulina - 12 lipca 2017
Szczęść Boże Proszę o modlitwę w następujących intencjach W intencji Pauliny i Artura o dar macierzyństwa i ojcostwa, o cud poczęcia zdrowego dziecka. Niech Jezus błogosławi im każdego dnia i obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu małżeńskim. O dobre zdrowie, długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda. O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień. O uzdrowienie go ze zranień i otwarcie jego serca na nowe, dobre znajomości. O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Damiana aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu i czuwała nad nimi Boża Opatrzność. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości. O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika, aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.
Justyna - 9 lipca 2017
Proszę o modlitwę o łaskę opamiętania dla Pawła a także o łaskę uzdrowienia duchowego i rozeznanie woli bożej w moim życiu
Jan - 8 lipca 2017
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Najświętsza Maryjo, módl się za nami.
Teresa - 8 lipca 2017
Proszę serdecznie o gorąca modlitwę o uratowanie małżeństwa Sylwi i Marcina ,o o pamięta nie dla Sylwi i wierność małz niską
Daria - 3 lipca 2017
Szczęść Boże, proszę o wsparcie modlitewne, w intencji przemiany mojego serduszka, o jego uzdrowienie i wypełnienie Bożą miłością, o pomoc w rozeznaniu drogi życia, pomoc w znalezieniu dobrej pracy i kochającego męża(O ile taka jest wola Boża) Proszę również o modlitwę za rodziców, o uwolnienie ich z nałogu oraz za czas nadchodzących 10 dniowych rekolekcji, które zaczynam w tą środę 5 lipca, by były czasem owocnym, czasem spotkania z Jezusem. Z podziękowaniem za modlitwę
anna - 30 czerwca 2017
prosze o stałą pracę,uwolnienie,uzdrowienie,zdrowie duchowe,światło Ducha Świetego,
Wioletta - 29 czerwca 2017
Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża- o uwolnienie od nienawiści, zranień, otwarcie się na Pana i poddanie Jego uzdrowieniu
URSZULA - 27 czerwca 2017
prosze o modlitwe o spokoj w pracy
Pawel - 23 czerwca 2017
Prosze o modlitwe w intencji cudu milosci pomiedzy Magda a Pawlem.
Joanna - 20 czerwca 2017
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwy poród droga CC który odbędzie się za kilka dni. Maryjo Tobie zawierzam moja córke, oddal odemnie leki i niepewności, napełnij moje matczyne serce miłością.
Aga - 20 czerwca 2017
O powrót do zdrowia i dobrą prace
ania - 17 czerwca 2017
o cud uzdrowienia dla ks.Marcina
Renata - 16 czerwca 2017
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od dręczących myśli i nękających od lat dolegliwości. Chcę w pełni sił służyć Bogu i ludziom, których On stawia na mojej drodze.
anna - 15 czerwca 2017
O szczesliwą smierc dla Anny,
Sylwia - 15 czerwca 2017
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach. Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od przekleństwa międzypokoleniowego. Druga sprawa,to rzecz, którą z własnej woli uczynił mi człowiek a w ślad za nim inni. Proszę aby mój los odwrócił się ode mnie, bo czuje,że w żaden sposób,nie zasłużyła sobie na to co mnie spotkało i czuje się z tym wszystkim fatalnie. Proszę o omodlenie,tego wszystkiego. ,,Ty zaś, o Panie, na wieki zasiadasz na tronie,a imię Twoje [trwa] przez wszystkie pokolenia. Powstaniesz i okażesz litość Syjonowi, bo czas już, byś się nad nim zlitował." Ps 102,13-15 Bóg zapłać. Sylwia.
Marta - 10 czerwca 2017
Kochani! Bardzo Was proszę o gorącą modlitwę w intencji Agnieszki o uwolnienie od zlego ducha, o ratunek dla jej malżeństwa i rodziny. Bóg zaplać !
anna - 10 czerwca 2017
Panie Jezu ,Maryjo,proszę o poznanie prawdy i spokój w zyciu,dziękuje
anna - 10 czerwca 2017
Panie Jezu ,Maryjo,prosze o uzdrowienie z nerwicy i pokój,dziekuje