Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2494 wpisy.
Anna W-H - 16 listopada 2020
Proszę o modlitwę w intencji dr Włodzimierza Bodnara z Przemyśla i jego walki o leczenie koronawirusa lekiem Viregyt-K(chlorowodorek amantadyny). Wyleczył tym lekiem kilkuset pacjentów(w tym siebie) i ma na to dowody i świadectwa pacjentów,ale jest to blokowane. Mamo Boża ratuj! Proszę pomóż uratować zdrowie i życie jak największej liczbie ludzi.
Anna W-H - 16 listopada 2020
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę: o uwolnienie od działania złych duchów, o uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i działania przekleństw. O pomoc dla córek: by nie ulegały podszeptom złego, a wołały pomocy u Boga, o łaskę mocnej wiary dla nich, nawrócenie i uzdrowienie. W intencji męża : o nawrócenie i łaskę mocnej wiary.Proszę o modlitwę za mnie: o siłę by nie ulegać atakom rozpaczy, lęku, poczucia beznadziei w walce ze złem. O światło Ducha Świętego.Mamo Boża ratuj.
Karol - 15 listopada 2020
Pokornie proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie duszy i ciała.Chciałbym uniknąć ryzykownego zabiegu na sercu,który wyznaczono mi na środę 2.12.2020r.Przytłacza mnie to , nie wiem czy to właściwe leczenie dla mnie i czy pójść tą drogą. Panie Jezu ratuj mnie ! Jeśli to możliwe oddal to proszę.
Marcin - 15 listopada 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojej pracy. O dobre rozeznanie, mądrość i siły. Dobre budowanie relacji z ludźmi, oraz prośba o umiejętność słuchania swojego serca i odwagę pójścia za nim zgodnie z wolą Bożą. Bóg zapłać.
Monika - 13 listopada 2020
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu. Dziękuję.
Adrian - 10 listopada 2020
Panie Jezu Ratuj nas od głodu nędzy i rozpaczy bezdomność bezrobocia biedy choroby.
Czcicielka. - 9 listopada 2020
Matko Boża Miłosierdzia dziękuję za wszystkie łaski zawieżam Ci moje małżeństwo i proszę o potrzebne łaski dla mojej mamy i mojej teściowej.
Agnieszka - 8 listopada 2020
Proszę o uzdrowienie z depresji, homoseksualizmu córki. Proszę o świętą spowiedź sakramentalną,o jej powrót do Boga a nam jej rodzicom i siostrze o Łaskę trwania przy niej.
Agnieszka - 6 listopada 2020
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej
Agnieszka - 6 listopada 2020
Proszę o modlitwę w mojej intencji , w intencji Bogu wiadomej
Agnieszka - 6 listopada 2020
Modlitwa w trudnej sprawie,
Beata - 5 listopada 2020
Boże Miłosierny , ja grzeszna, z całego serca proszę, daj zdrowie Mariuszowi i pomóż Mu " poukładać" swoje życie, Amen.
Agnieszka - 5 listopada 2020
Proszę o modlitwę w trudnej sprawie
Jan - 4 listopada 2020
Boże Proszę o uzdrowienie i uwolnienie Mnie z nałogu alkoholowego i Modlitwę W mojej intencji Jana.K Jezu ufam Tobie i dziękuje
Monika - 4 listopada 2020
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie uwolnienie z nawracającego bakteryjnego - ostrego zapalenia pęcherza moczowego dla Moniki . W imię Jezusa Chrystusa ! Dziękuje
Jan - 4 listopada 2020
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie Moje dziewczyny Moniki z ostrego zapalenia pęcherza moczowego I powikłań z tym związanych . Jezu Ufam Tobie ! Dziękuje
Natalia - 2 listopada 2020
O Prośbą Boże Błogosławień i potrzebna Łaski dla mojej rodziny i osoby bliskie memu sercu.
Katarzyna - 1 listopada 2020
Proszę o modlitwę uzdrowienia linii kobiet z mojego rodu Chudzików i Filów.
Grzegorz - 1 listopada 2020
O opamiętanie dla kobiet oszukanych przez złego ducha!
Beata - 31 października 2020
Boże Miłosierny, ja grzeszna , proszę Cię o łaskę nieba dla mojego Taty śp. Kazimierza Stagraczyńskiego i śp. Rodziców męża Genowefy i Zdzisława Brandt.