Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
452 wpisy.
Malgorzata - 24 maja 2019
Matko Pięknej Milosci proszę o opiekę i potrzebne laski dla mojej rodziny, o milosc i zgodę, uzdrowienie relacji. Opiekuj sie nami i prowadź nas do Boga. Przepraszam za wszystko co oddalalo nas od Twego Syna. Dziękuję za wszelkie laski i pomoc.
Malgorzata - 24 maja 2019
Polecam sie w modlitwie z prośbą o dobre przeżycie rekolekcji, swiatlo Ducha Świętego i bezpieczną podróż. Dziekuje Bogu za wszystkie laski, ze troszczy sie w najmniejszych szczegolach o moje zycie. Bóg zaplac
Marta - 23 maja 2019
Droga Wspólnoto! Dziękuję za Wasze modlitwy i proszę tym razem o wstawiennictwo za moim mężem Zbyszkiem. Poproście Jezusa i Jego Matkę , aby dotknęli nerki mego męża i uleczyli ją.
m - 23 maja 2019
Za Kościół
Agnieszka - 22 maja 2019
Matko Pięknej Miłości, wstaw się u Swojego Syna w intencji nawrócenia mojego męża, naucz mnie jak towarzyszyć naszej córce w trudnym dla niej czasie.
Iwona - 19 maja 2019
Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryji Panny-Twojej ukochanej Mateńki o łaskę zdrowych oczu i uzdrowienia z wszelkich chorób o których nic nie wiem. Proszę o łaskę czynienia dobra innym w wybrany przez Ciebie sposób . Dziękuję za wszystkie otrzymane do tej pory Łaski Bądź wola Twoja Panie
Anna - 19 maja 2019
Maryjo Pięknej Miłości proszę ratuj Asię, jej rodzinę, jej małżeństwo. Proszę wstawiennictwo u Twojego Syna.
Mariola - 17 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji syna Damiana, aby otrzymał stałą, dobrze płatną pracę. Jezu ufam Tobie . Bóg zapłać za modlitwę i otrzymane łaski.
AGNIESZKA - 17 maja 2019
Panie Boże dodaj całej mojej rodzinie sił do walki duchowej ze złem, które nas otacza, proszę o cierpliwość i siły w znoszeniu naszych cierpień . Niechaj się dzieje wola Twoja w naszych życiach. Matko Boża Pięknej Miłości zawierzam Ci dziś całą moją rodzinę , dziś będziemy bardzo blisko Ciebie i całym sercem dziękuję za te łaskę jak i za wszystkie inne dotąd otrzymane. Mamy wiele zmartwień , które po ludzku są dla nas wielkim cierpieniem i chcielibyśmy uzdrowienia z tego, ale to Ty Panie Boże rządzisz naszym życiem i wiesz, co dla nas dobre, dlatego oddajemy Ci wszystkie troski i prosimy o prowadzenie i pomoc w podejmowanych decyzjach.
Dorota - 16 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej.
Marta - 15 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji Stanisławy, która doznała cięzkiego udaru oraz jej syna Piotra.
Mariola - 13 maja 2019
Błagam o modlitwę w intencji syna Damiana o uzdrowienie z zakrzepicy, depresji oraz o cud w pokonaniu wszelkich niepowodzeń osobistych i problemów finansowych. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę i otrzymane łaski.
Piotr - 13 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego uleczenia z groźnej choroby.
Ewa - 11 maja 2019
Matko Boża Pięknej Miłości przemieniaj serca pewnego małżeństwa, aby z miłością umieli rozwiązać problem
Anna - 9 maja 2019
Maryjo Pieknej Miłości proszę wstawiaj się do Twojego Syna i intencji tych którzy prosili mnie o modlitwę i którym obiecałam modlitwę. Oddaje Ci Maryjo moja rodzinę,moje relacje i moją chorobę.Prowadz nas .
Barbara - 9 maja 2019
Proszę o modlitwę wstawiennicza w intencji o łaskę uzdrowienia buzi i dolegliwości laryngologicznych u mojego dziecka, Bóg zapłać za modlitwę
Mama - 7 maja 2019
Maryjo oddaje Ci Pawła w Twoje ręce,prowadź go, proszę o Dary Ducha sw. ,otulaj swoim płaszczem podczas egzaminów. Bóg zapłać za modlitwę.
Małgorzata - 6 maja 2019
Proszę o modlitwe za Marcina o życie w prawdzie i umiejętnośc rozróżniania dobra od zła
Małgorzata - 5 maja 2019
Matko Pięknej Miłości proszę Cię za Mateusza,który miał operację 3 miesiace temu na głowę,bo pękł tętniak,a w dniu 3 maja miał operację na wyrostek,miej go w opiece swojej i jego rodzinę i błagam o pełny powrót do zdrowia dla niego też za przyczyną Sw.Jana Pawła 2. Oddaję też twojej opiece Ks .Sebastiana, proszę też o potrzebne łaski dla Księdza i w jego intencjach. Proszę też w intencjach wiadomych Panu Bogu.
Anna - 5 maja 2019
Proszę,o łaskę uwolnienia z lęku przed pewną osobą.