Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2306 wpisów.
Anna - 3 lipca 2020
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mojego wujka Mariana o uzdrowienie go z choroby Płuc na ciele i duszy. proszę o jego nawrócenie sercem do Pana i przemianę życia. Proszę o Boże prowadzenie i ochronę mnie i wujka w czasie jego choroby oraz o potrzebne siły dla nas. Niech Pan zanurza nas każdego dnia we swojej krwi przenajświętszej każdego dnia chroni, strzeże i błogosławi.
Ryszard - 2 lipca 2020
Bardzo proszę o łaskę modlitwy w mojej intencji gdyż od długiego czasu zmagam się z problemami finansowymi , oraz z długiem z przeszłośći jaki mnie dotyka nie daje mi żyć pozbawia mnie sensu życia jest ciężarem , proszę też o łaskę modlitwy o to aby Jezus mi się pomogł przenieść do pracy do Gdańska żebym lepiej zarabiał i spłacał po trochę , proszę o łaskę modlitwy o uwolnienie ponieważ miałem do czynienia z okultyzmem oraz magią i wróżkami i kartami tarota dziękuję bardzo za modlitwę .
Anna - 1 lipca 2020
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje.Proszę o modlitwę w intencji moich 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza . O siłę dla mnie abym wytrwała i ukończyła Nowennę Pompejańską, w intencji nawrócenia grzeszników ,w tym naszej rodziny. Proszę o siłę ,aby nie ulec podszeptom rozpaczy i beznadziei, myślom ,że nic się nie da zrobić. Proszę o wytrwałość , cierpliwość i światło Ducha Świętego,bo perfidne zło usiłuje przez zwątpienia, złe myśli, słowa źle zrozumiane lub wypaczone odciągnąć nas od Boga. Mamo Boża otul nas swym macierzyńskim płaszczem.
Joanna - 28 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia syna Bartka oraz uwolnienia mego dziecka od wpływu osoby, która odciaga go od Boga i wiary.
Joanna - 28 czerwca 2020
Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Wladyslawy
Wiola - 26 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu mojego męża do mnie i dzieci, żeby nawrócił się i zostawił swoją kochankę.
Beata - 26 czerwca 2020
Boże Miłosierny, ja grzeszna proszę Cię, błogosław Pawłowi, daj mu proszę mądrość i zdrowie, aby potrafił doceniać to co dobre i stronił od złego. Spraw Panie , aby zbliżył się do Ciebie. AMEN
Jola - 25 czerwca 2020
Mateńko Przenajświętrza proszę zaopiekuj się moim dzieckiem jak mama, wypraszaj dla mojego dziecka łaski i błogosławieństwa,
Sylwia - 24 czerwca 2020
Prosze o moc milosierdzie Boze i Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Prosze o modlitwe,o cud we wszystkich trudnych,Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine. Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o modlitwe, dziekczynna, za wszystkie otrzymane łaski. Bog zaplac. Sylwia
Małgorzata - 23 czerwca 2020
O łaskę nawrócenia dla Anety, Macieja, Tomasza i drugiego Tomasza,Marka,Marty,Madzi, Stanisława, Tadeusza, Czeslawy a także łaskę uwolnienia od nałogów Łaskę uzdrowienia dla rodziców i mojej siostry i dla mnie W intencjach Panu Bogu wiadomych.
Elżbieta - 23 czerwca 2020
Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o uzdrowienie mojego pięcioletniego wnuczka Maksymiliana i wnuczki Laury, aby zaczęli jeść, przybierać na wadze, rosnąć i rozwijać się intelektualnie . U dzieci lekarze zdiagnozowali zespół genetyczny..Proszę o siły, zdrowie i wytrwałość dla jego rodziców. Błagam o uzdrowienie mojego męża z choroby płuc i innych dolegliwości. Polecam moją sparaliżowaną mamusię, z prośbą o ulgę w cierpieniu oraz moje chore oczy i serce, stawy. Składam te sprawy w Sercu Mateńki i Jezusa, proszę Sw. Ritę o wstawiennictwo.
Beata - 23 czerwca 2020
Dzisiaj Dzień Ojca ,proszę więc dobry Boże daj łaskę nieba dla mojego śp. taty Kazimierza Stagraczyńskiego i śp. teścia Zdzisława Brandt. Amen.
Renata - 22 czerwca 2020
Za wstawiennictwem św. CHARBELA proszę o rozwiązanie moich problemów w pracy w sytuacji po ludzku beznadziejnej. Proszę o siłę, aby to przetrwać..
Agnieszka - 22 czerwca 2020
Proszę o modlitwę za mojego męza Piotra o uwolnienie go od hazardu, kłamstw i długów.
Beata - 21 czerwca 2020
Boże Miłosierny proszę pomóż mi uwolnić się od niechęci do moich nieprzyjaciół i spraw Panie , abym mogła pojednać się z nimi, AMEN.
Kinga - 21 czerwca 2020
Intencja dziękczynna za rodzinę.
Janina - 21 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia ,choroby kręgosłupa,bólu podbrzusza jeszcze bez diagnozy i leku w oczekiwaniu na poprawę zdrowia.Niech Jezus będzie uwielbiony.Amen
Kasia - 21 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania moich problemów w pracy. Za wstawiennictwem św. CHARBELA niech z tego całego zła, które mnie spotyka i bardzo silnie doświadcza zrodzi się Dobro. Sytuacja po ludzku beznadziejna...
Ola - 20 czerwca 2020
Proszę o modlitwe za uzdrowienie mnie z uczucia nienawiści do własnych rodziców, a szczególnie do mojej matki. Ogólnie 😮 moje nawrócenie do Boga :całkowite i stałe. Bog zapłać.
Janina - 19 czerwca 2020
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,o błogosławieństwo Boże i zdrowie ,pomyślność dla młodych małżeństw i ich potomstwa.Szczególnie proszę Matkę Pięknej Miłości i o dar zdrowia dla mnie ,o uzdrowienie z bakterii które nie umiem wyleczyć skutecznie oraz o ulgę w bólach chorego kręgosłupa ,uwolnienie z lęku i nerwicy . Niech Bóg będzie uwielbiony.Amen