Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
542 wpisy.
Joanna - 14 września 2019
Proszę o swiatło Ducha Świetego dla mnie i mojego męża , ktory przez rok mnie zdradzał...gorzej że w jego sercu jest pustka . przekonanie ze nigdy mnie naprawdę nie kochał...a ja czuję ze to ciemnosc , zle moce go oddalają ode mnie . Ufam że Bóg nasze drogi złaczy i uleczy .Amen
Renata - 13 września 2019
Maryjo Matko Pięknej Miłości proszę Cię o zanik guza mózgu u mojego męża Stanisława. Proszę o opiekę nade mną i całą moją rodziną. Tobie się zawierzamy. Bóg zapłać Wspólnocie za modlitwę.
Marta - 10 września 2019
Dziękuję Bogu i Jego Matce Pięknej Miłości za łaski, które nam Wspólnota wyprasza. Ośmielam się prosić Wspólnotę, aby objęła szczególną opieką modlitewną mojego męża Zbyszka. Proszę, pomódlcie się nad nim, aby Bóg dotknął go i uzdrowił - jego duszę oraz nerkę, której grozi operacja. Ja modlę się za Was.
Maria - 9 września 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia do Boga mojego męża Rafała. Aby w jego sercu zagościł pokój i przebaczenie. Proszę o to by na nowo szczerze zaufał Bogu i zaczął kroczyc Jego drogą. Maryjo usłysz moje wołanie i błagam wstaw się u Swego Miłosiernego Syna za moim mężem.
Aga - 8 września 2019
Matko Boża Pięknej Miłości proszę o nawrócenie mojej rodziny, proszę o zdrowie, o światło Ducha Świętego w podjęciu decyzji.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, Tobie oddaję mojego brata Grzegorza. Otul go Płaszczem swojej Opieki, aby żadne zło nie miało dostępu do jego serca, myśli i ducha. Proszę Cię, bądź dla mojego brata najczulszą Matką i wyproś mu Łaskę Pokoju i Czystości serca. Proszę Cię też Matko o dobrą , mądrą kobietę dla mojego Grzegorza, która zostałaby jego żoną; o Łaskę Sakramentu Małżeństwa i Dar potomstwa dla mojego brata.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo,ratuj mojego brata Wojciecha. Tobie go oddaję. Otul go Płaszczem swojej Opieki,by żadne zło nie miało do niego dostępu. Wyproś mojemu bratu tę Wielką Łaskę Pokoju serca i by czuł się kochany.Zaradź jego problemom. Proszę Cię też o jego uzdrowienie fizyczne, by zabieg operacyjny nie był potrzebny.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, Twoim dłoniom powierzam mojego tatę Bolesława, otul go Płaszczem swojej Opieki. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby otulił mojego tatę swoim Miłosierdziem, napełnił go swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by mój tato przestał się tak bardzo bać. Matko Boża, proszę Cię, chroń mojego tatę, aby żadne zło nie miało do niego dostępu.Proszę Cię o uzdrowienie duchowe i fizyczne uzdrowienie serca mojego taty . Proszę Cię też o to, aby spojrzał z miłością na swoją jedyną wnuczkę Kasię.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę Nieba dla mojej mamusi Cecylii i mojego męża Jacka, dla moich babć Stanisławy i Stefanii, dla moich dziadków Stanisława i Zygmunta i dla mojej matki chrzestnej Ireny , i dla moich teściów Krystyny i Kazimierza.
Elżbieta - 5 września 2019
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana i kochana. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty dla Kasi, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, który poprowadzi Kasię w jej szczególnej sytuacji życiowej.
Waldemar - 5 września 2019
A ja, choc może to prozaiczne, proszę o modlitwę w intencji odzyskania włosów
Grzegorz - 4 września 2019
Maryjo,proszę o łaskę conięcia choroby dla mojego taty Stanisława. By guz okazal się łagodny. Matko proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Ani
Elzbieta - 3 września 2019
Maryjo proszę o pomoc w zdaniu egzaminu poprawkowego mojej córce Marysi. Niepokalana Oblu ienico Ducha Św prowadź ja w tym trudnym czasie
Anna - 3 września 2019
Maryjo Pieknej Miłości dziękuję za otrzymane łaski.Prosze o powrót do ojczyzny .Pomóż nam Maryjo bo nie mam domu tu na ziemi. Bóg zapłać za modlitwę
Elżbieta - 29 sierpnia 2019
Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu,aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca,ducha, psychiki ciała.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie skrzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu,wiem, że proszę Cię o wiele,ale ufam Tobie; proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.
Maria - 27 sierpnia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Oli o rozwiązanie jej trudnych spraw. Bóg zapłać.
Iwona - 27 sierpnia 2019
O wybaczenie Januszowi K. krzywdy jaką mi uczynił i własnemu synowi, o wyzbycie się chęci zemsty i nienawiści, o wzajemne pojednanie
Dominik - 22 sierpnia 2019
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości, za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie. Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku. Za siłe do walki,pozytywnych ludzi. Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół. za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój. Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadarzają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie. Dominik
Wieslawa - 21 sierpnia 2019
Panie dziekuje za otrzymane laski, Boze daj mi serce czyste i pokorne, Panie prosze o Dary i Owoce Ducha Swietego, Maryjo dziekuje Ci za to ze pomagasz mi dobrze odbudowac moje zycie
Aneta - 19 sierpnia 2019
Maryjo prosze o nawrocenie mojego męża Marcina i uzdrowienie jego z choroby neurologicznej- stwardnienie rozsiane, depresja, neuroborelioza. Zabierz od nas ten ciężki krzyż ciągłych niepowodzeń, pomóż finansowo, zdrowotnie, pomóż wychować synów, wykończyć dom i daj nam więcej radosci, miłości, zdrowia i sił.