Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
652 wpisy.
Aga - 11 stycznia 2020
W intencjach osobistych i zawodowych Bogu wiadomych
Anna - 8 stycznia 2020
Jezu proszę uratuj małżeństwo Anny i Jacka.
Iza - 8 stycznia 2020
Prosze o modlitwe o laske nawrocenia i wiary dla Grzegorza oraz o uzdrowienie z nerwicy dla mnie. Dziekuje
Małgorzata - 5 stycznia 2020
Jezu proszę Cię o uwolnienie od bólu stóp żebym mogła chodzić.
Barbara - 3 stycznia 2020
Jezu proszę o nawrócenie i uzdrowienie Rafała. Błogosławienstwa Bożego dla całej rodziny. Dziękuję za opiekę i pomoc każdego dnia. Amen
Piotr - 3 stycznia 2020
Dobry Jezu proszę Cię o to byś pokierował moim życiem....
Beata - 3 stycznia 2020
Proszę o łaskę uzdrowienia psychicznego i duchowego. Oddałam się w ręce bioenergoterapeutów i odeszła ze mnie cała radość życia i przestałam spać. Proszę o łaskę odnalezienia drogi uzdrowienia. Bóg zapłać
justyna - 2 stycznia 2020
Prosze o modlitwe w intencji powrotu moich synkow Antosia, Tomusia, Andrzejka do ich mamy,bo sa okrutnie przesladowane,uzdrowienie spraw finansowych i domu zagrozonego odebraniem, oraz nawrocenie osob ktore przesladuja moja rodzine. Bog zaplac za modlitwe.
Agnieszka - 1 stycznia 2020
Proszę o modlitwę w intencji łaski wiary dla mojego męża Michała. A także dla teścia Ryszarda, teściowej Ani, mojego taty Włodka, babci, mojego męża, Władysławy, a także dla moich chrześniaków Mateusza, Jeremiego i ich rodzin i osób im bliskich. Proszę o zdrowie dla naszego syna Kacperka, opiekę Bożą dla córki Alusi, a także i zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Proszę także o pokój w Polsce i na świecie. Polecam modlitwie dusze w czyśćcu cierpiące. Chwała i dziękczynienie Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.
Monika - 31 grudnia 2019
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie i uzdrowienie z nerwicy ,depresji, fobi ,leków i uzdrowienie z nerwicy serca i o uwolnienie z wszelkich bólów w klatce piersiowej i objawów bólowych na tle nerwowym, oraz bezsenności ,drżenia mięśni ,stanów zapalnych i powikłań pogrypowych - Jezu Ufam Tobie!
Anna - 30 grudnia 2019
Proszę o modlitwę za moją siostrę Jolę,u której przed Swiętami zdiagnozowano złośliwego raka piersi _ o uzdrowienie z choroby,pokój serca i światło dla prowadzących ją lekarzy.Bóg zapłać
Katarzyna - 30 grudnia 2019
Bardzo Cię proszę Panie o ochronę przed wszelkim złem oraz uwolnienie od kłopotów i trosk. Proszę, bym potrafiła przebaczyć wyrządzone mi krzywdy i rozpocząć nowe, godne życie.
Elżbieta - 29 grudnia 2019
O zdrowie i potrzebne siły, umiejętności, o cud  założenia jak najszybciej szczęśliwej rodziny, przyjaciół i pomoc
Jana - 29 grudnia 2019
Velmi prosim o hlboke uzdravenie otca zo strasneho ducha zemsty a inych velkych zraneni. Velmi ublizuje ludom okolo seba. Dakujem vam!
Agnieszka z Krakowa - 28 grudnia 2019
Proszę o modlitwę za mnie o łaskę spotkania prawdziwej miłości. Uzdrowienie złamanego serca, umocnienie w nadziei, mądrość w decyzjach i relacjach.
Iza - 27 grudnia 2019
Największym moim marzeniem jest zdrowie, ale jeśli nie jest to możliwe, proszę o modlitwę o siłę do walki z chorobą.
S.GABRIELA - 26 grudnia 2019
Bardzo proszę o modlitwę o umiejętność przebaczenia i zgodę we wspólnocie oraz o siłę w zerwaniu z pewnym grzechem...
Damian - 25 grudnia 2019
Proszę o modlitwę o uzdrowienie wszystkich sfer mojego życia na pozytywne szczęśliwe oraz aby Mógł ukazał mi moją drogę życia powołania. Proszę Boga również o pomoc finansową w spłaceniu wszystkich długów w mojej rodzinie.
Marry Beata - 25 grudnia 2019
Za Rodziny
Danuta - 19 grudnia 2019
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka,o zdrowie dla męża ,syna i całej rodziny.Matko Pięknej Miłości wstawiaj się za mną u Twego Syna w tej trudnej dla mnie sytuacji.