Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2619 wpisów.
Maria - 17 lutego 2021
Matko Pięknej Miłości proszę o łaskę zdrowia i dar macierzyństwa dla synowej
Maria - 17 lutego 2021
Jezu Miłosierny, MAtko Pięknej Miłości proszę o łaskę uzdrowienia córki z chorób duszy ducha ciała ochraniaj przed złymi ludźmi blogoslaw jej Duch Święty prowadź do świętości
Genowefa - 17 lutego 2021
proszę dary Ducha Sw.dla Grzegorza i Wojciecha oraz o łaskę spowiedzi ,której unikają od kilku już lat prosi żona i matka
Paweł - 16 lutego 2021
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z szumów usznych, niedosłuchu, o uwolnienie od lęku, niepokoju. Bogu Niech Będą Dzięki.
Grzesiek - 16 lutego 2021
Składam intencje uzdrowienia z męczącej dolegliwości urologicznej i powrót radości życia dla Grzegorza, ustąpienia powracających zapaleń krtani i tchawicy dla Anastazji oraz o ustąpienie wodogłowia u Ksawerego. Bóg Wam zapłać za wszelką posługę.
Alina - 15 lutego 2021
Maryjo Boża Pięknej Miłości, bardzo proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny oraz o poprawę mojego zdrowia. Dziękuję za Twoją nieustanną opiekę jaką mnie obdarzasz i Twoją obecność w moim życiu.
Anna - 15 lutego 2021
Proszę o modlitwę w intencji moich 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny, o przemianę serc i życia nas wszystkich. O wyrwanie córek ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych. Proszę o światło Ducha Świętego, wytrwałość i cierpliwość w tej walce .O zdrowie i siłę dla mnie bo jest coraz gorzej. Mamo Boża ratuj.
Anna - 15 lutego 2021
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę: o uwolnienie od działania złych duchów, o uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i działania przekleństw, o uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów naszych przodków. O pomoc dla córek: by nie ulegały podszeptom złego, a wołały pomocy u Boga, o łaskę mocnej wiary dla nich, nawrócenie i uzdrowienie. W intencji męża : o nawrócenie i łaskę mocnej wiary.Proszę o modlitwę za mnie: o siłę, by nie ulegać atakom rozpaczy, lęku, poczucia beznadziei w walce ze złem. O światło Ducha Świętego, wytrwałość i cierpliwość. O wytrwanie w wierze katolickiej dla całej rodziny. Mamusiu Boża ratuj.
Grzegorz - 15 lutego 2021
Proszę o uwolnienie od uciążliwych kłopotów zdrowotnych i łaskę pełnego zawierzenia się Bogu Miłosiernemu dla Grzegorza i Anastazji. O uzdrowienie z wodogłowia dla Ksawerego. Niech Bóg Wam wynagrodzi za wszelką posługę.
Anna - 13 lutego 2021
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje . Proszę o modlitwę w mojej intencji, w intencji moich 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie od zniewoleń i uzależnień, od przekleństwa, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny.O wyrwanie córek ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych. Proszę o światło Ducha Świętego, wytrwałość i cierpliwość w tej walce .O zdrowie i siłę dla mnie bo jest coraz gorzej. Mamo Boża ratuj.
Magdalena - 12 lutego 2021
Matko Boża Pięknej Miłości prosze cię o uzdrowienie serca mojej córki Mileny. Matko Boża daj mi swoje serce, swoje oczy, usta, uszy, rece bym była dobra mamą.
Aneta - 11 lutego 2021
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guza piersi, o uzdrowienie córki z choroby genetycznej. Dziękuję
Aneta - 11 lutego 2021
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guza piersi
Jola - 10 lutego 2021
Proszę o modlitwe o uzdrowienie psychiki i pamięci.
Sylwia - 10 lutego 2021
Proszę o cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego, w Bogu wiadomej dla mnie bardzo ważne intencji. Proszę o wszystkie potrzebne łaski aby ta intencja doszła skutku i mogła się spełnić. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Ewelina - 9 lutego 2021
Matko Miłosierdzia proszę o pomoc w trudnych dla mojej rodziny chwilach. Proszę o miłość, radość, pokój i łagodność. Proszę uzdrów naszą córeczkę. Wprowadź Jezusa do naszych serc i naszego domu.
Lucyna - 7 lutego 2021
Maryjo, bardzo proszę Cię o uzdrowienie z wysokiego ciśnienia i o uwolnienie od lęku, daj pokój sercu, Maryjo. Dziękuję za Twoją opiekę nade mną i moją rodziną.
Ryszard - 7 lutego 2021
Jezu proszę cię o łaskę wiary oraz o łaskę uwolnienia od zniewoleń pokus oraz od złego myslenia i złych relaci , MB Pięknej Miłośći proszę cię też wyjednaj mi łaskę u twojego syna aby wszystkie moje sprawy związane z długami i komornikami jak njaszybciej się rozwiązały opiekuj się też mna MB Pięknej Miłości bądż mi matką gdyż juz tej ziemskiej nie mam dlatego ciebie dzisiaj sobie obieram za Matkę i mówię tobie TOTUS TUS Amen
Iwona - 7 lutego 2021
Szczęść Boże. Bardzo proszę o pilne intencję modlitewną za syna Antoniego lat 16 o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla niego o wiarę. O pomyślne rozwiązanie sprawy w sądzie 19.02.21, o pokój serca dla niego by Duch Święty napełnia to swymi darami. Proszę także o modlitwę za syna Dominika lat 18 o wiarę i dary Ducha Świętego dla niego , by spotkał Boga żywego. O uzdrowienie duchowe dla Męża Michała by Bóg umocnił go wszelkimi łaskami wytrwania w trzeźwości. Bóg zapłać
Katarzyna - 6 lutego 2021
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.