Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
592 wpisy.
Marta - 13 listopada 2019
Proszę o potrzebne łaski dla Marty i Mirka
Maria - 12 listopada 2019
Proszę o modlitwę o wyeliminowaniu żalu po stracie syna i wyjście z depresji o dar potomstwa dla Klaudię i Marka Bóg zaplac
Monika - 11 listopada 2019
Proszę o modlitwę w pewnej trudnej sprawie w pracy, o pokój serca i dar wzajemnego szacunku dla pracowników
Monika - 11 listopada 2019
Proszę o modlitwę w pewnej trudnej sprawie w pracy, o pokój serca i zgodę
Ania - 11 listopada 2019
Jezu, za wstawiennictwem Matki Bożej, proszę Cię o uzdrowienie dla p.Anieli z raka jelita oraz o uzdrowienie dla Pauliny i jej mamy ze stwardzenia rozsianego.
Agnieszka - 4 listopada 2019
Maryjo Matko Pięknej Miłości dziękuję za łaskę uzdrowienia mojej siostry z ogromnego bólu kręgosłupa- nie znajduję słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Proszę Cię Maryjo również o uzdrowienie mojego wujka z raka płuc.
Wiesława - 4 listopada 2019
Szczęść Boże błagam o modlitwę w intencji cudu o dom dla mnie i mojej córki
Mariusz - 4 listopada 2019
Proszę o modlitwę za przyczyną Matki Bożej o łaskę powrotu do pierwotnej miłości, którą w złości porzuciłem. Przynoszę swoje małe, dziecięce serce w dłoniach... Również polecam Wspólnotę opiece Maryi i Józefa.
Elżbieta - 4 listopada 2019
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi, o Cud uwolnienia z niewoli lęków, o to , by Twój Syn zabrał tę ciemność z duszy Kasi i ten lękowy sposób myślenia i obdarzył ją swoją Jasnością i Pokojem serca. Matko Boża, ulituj się nad Kasią.
Renata - 31 października 2019
Gorąco proszę o szczęśliwe rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej, uporządkowanie mojego życia zawodowego i prywatnego. Jezu, ufam Tobie !
Anna - 29 października 2019
Bardzo proszę o wsparcie mnie w modlitwie o wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę dobrej pracy i w intencjach Panu Bogu widomych.
Jadwiga - 27 października 2019
Proszę o modlitwę za mojego brata Edwarda, o jego nawrócenie i uzdrowienie. Bóg zapłać.
Marta - 27 października 2019
Pokornie prosze o modlitwe w intencji znalezienia pracy, bo od 10.07 jestem bez pracy i trace juz sily i jest mi bardzo smutno. Mieszkam w Koszalinie, ale w lipcu skladalam papiery do Szczecina, teraz zaprosili mnie na rozmowe, ale zupelnie bylabym sama. Bog zaplac. Marta
Iwona - 26 października 2019
PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
Anna - 26 października 2019
Mamo Pięknej Miłości ! Proszę o uwolnienie córek , męża i całej rodziny od działania złego, o błogosławieństwo dla nas, a dla mnie o siłę w walce i opiekę Trójcy Przenajświętszej i Mamy Bożej. Bóg zapłać
Beata - 20 października 2019
Matko Przenajświętsza, proszę Cię wstaw się u Syna Swego za moim synem Michałem, proszę o uzdrowienie go z autyzmu i nadmiernego pocenia się-zlewnych potów. Szukająca pomocy mama.
Elżbieta - 19 października 2019
Matko Pięknej Miłości! Błagam o łaskę uzdrowienia z ciężkiej infekcji.
Małgorzata - 18 października 2019
Proszę cię Panie Jezu o łaskę uwolnienia od uczucia żalu i pretensji do osób, które zraniły mnie w przeszłości, proszę cię Matko Pięknej MIłości wstawiaj się u Syna Twego aby moja modlitwa za te osoby była źródłem łaski uwolnienia mnie od życia przeszłością. JEZU UKRZYŻOWANY UZDRÓW MOJĄ DUSZĘ I CIAŁO
Wiktoria - 18 października 2019
O uzdrowienie Danuty z chłoniaka oraz o uzdrowienie z nowotworu dla 37-letniej mamy trójki dzieci.
Anna - 17 października 2019
Matko Pięknej Miłości, za Twym wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla Helenki. Wierze, ze Twoja interwencja może uchronić ja od ryzykownej operacji. Proszę Cię miej ja i cała rodzine w Twojej Matczynej opiece.