Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
253 wpisy.
Magdalena - 30 października 2018
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej pracy na umowę o pracę na czas nieokreślony, na cały etat oraz zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy za pierwszym razem.
Karolina - 30 października 2018
Proszę o modlitwę w intencji dobrego, zgodnego z Wolą Bożą ułożenia mojej relacji z Krzysztofem
Rafał - 22 października 2018
Proszę o modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie, zerwanie więzów, które mnie krępują, o wylanie ducha pokoju, radości i męstwa. Aby dobry Bóg dotknął mnie i pokazał mi w jakim powołaniu odnajdę szczęście i zrealizuję Jego świętą Wolę.
Dorota - 21 października 2018
Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Bożeny, Agnieszki Moniki a także o potrzebne łaski wżyciu małżeńskim duchowe uzdrowienie dla Marka,Bożeny.
Patrycja - 21 października 2018
Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Patrycji i Piotra tak że uwolnienie męża od wszelkiego zła i uzależnienia od telefonu komórkowego na pełnienie jego serca miłością do żony i synka oraz w pełni realizowania przysięgi małżeńskiej
Marta - 19 października 2018
Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeństwa.
Ula - 16 października 2018
Szczesc Boże,dziekując Panu za Nowe życie dla Tomasza z prośbą o łaski całkowitego uzdrowienia. Bóg zapłac
joanna - 7 października 2018
proszę o uzdrowienie relacji i pojednanie Karoliny i Krzysztofa
maria - 3 października 2018
proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małego Iwo z ciężkiej choroby
Marta - 1 października 2018
Dziękuję za wszelkie łaski dla Karoliny ,w dniu jej 20 urodzin. proszę o łaskę zdrowia dla niej ,o opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości na każdy dzień życia aby mogła karmić się owocami miłości miłosiernej Naszego Pana Jezusa Chrystusa i żyć z ufnością i radością dziecka Bożego.
Justyna - 29 września 2018
Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Abym szybko go zobaczyła. Bóg zapłać.
Jan - 21 września 2018
Proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwo w życiu, zdrowie,ochronę od zła, przebaczenie grzechów i dary Ducha Świętego dla Nataszy, Martyny, Michała, Amelii, Ireny i Jana.
Dorota - 18 września 2018
Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie moich rodziców Jana i Danutę z choroby nowotworowej, proszę żeby się nie załamali. Jezu Ty się tym zajmij, ufam Tobie. Jezu ratuj naszą rodzinę.
Renata - 17 września 2018
Proszę o modlitwę w intencji zachowania w czystości Dawida. Aby był wierny temu co ślubował. Niech Bóg uzdrowi jego relacje z najblizszymi.
Henryk - 17 września 2018
Proszę gorąco o modlitwę o ocalenie mojego życia z samotności, współuzaleźnienia i depresji. O dar spotkania kochanej źony i założenia rodziny. Dziękuję Serc
Helena - 17 września 2018
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyprowadzenia Mariusza z niesakramentalnego związku, w którym żyje oraz o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła,dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza.
Dorota - 16 września 2018
Matko Pięknej Miłości błagam Cię uproś łaskę uzdrowienia na duszy i ciele dla Agnieszki proszę też o mądrość i światło Ducha na egzaminie.Przemień serce jej taty.JEZU UFAMY TOBIE
Darek - 15 września 2018
Proszę gorąco Dobrego Boga o zdrowie psychiczne dla mnie.
Małgorzata - 14 września 2018
Jezu Miłosierny proszę o pomyślna operację dla Marka, opiekuje się nim i jego rodziną. Matko Boża Pięknej Miłości prosze CIę o łaskę zdrowia
Antoni - 12 września 2018
Matko Boża proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia trwałęj i skutecznej Matko pomóz mi pozwól normalnie zacząć żyć .