Intencje

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
2421 wpisów.
Lucyna - 17 września 2020
Matko Boża Pięknej Miłości proszę o uzdrowienie oka dla Barbary.
Ewa - 17 września 2020
Proszę Cie Jezu o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie Piotra z narkomanii i alkoholizm ratuj go Panie
Małgorzata - 17 września 2020
Matko Boża Pięknej Miłości. proszę o uzdrowienie naszej rodziny, zgodę, trzeźwość i światło Ducha Świętego na każdy dzień. Amen.
Asia - 17 września 2020
Proszę o zdrowie dla mającego urodzić się dziecka
Asia - 17 września 2020
Proszę o szczęśliwe rozwiązanie zdrowie dla matki
Asia - 17 września 2020
Proszę o potrzebne łaski dla wszystkich cierpiących i konających,za naszą ojczyznę
Asia - 17 września 2020
Proszę o życie wieczne dla Sp rodziców i wszystkich dusz czyśćcowych
Asia - 17 września 2020
Prosze o zdrowie rozwiązanie wszystkich trudnych spraw dzieci, o całej rodzinie,o uzdrowienia z ciężkich chorób,o błogosławieństwo Boże i Maryji dla całej rodziny i dobroczyńców.
Ryszard - 17 września 2020
Jezu pragnę tobie oddać dzisiaj całe moje życie podczas mszy i Eucharystii podczas modlitwy o uzdrowienie , proszę cię bardzo uzdrawiaj mnie dotykaj tych miejsc Jezu w których już wszystkie jest nie dobrze , uwolnij mnie od zniewoleń pokus ułomnosci , niedostatku braków , a w te miejsca proszę daj Boże błogosławieństwo , proszę cię też Jezu o pracę w nowym miejscu do którego chcę się przeprowadzić , proszę cię tez o mieszkanie w tym miejscu dziękuję ci za wszystko bądz błogosławiony Amen
Paweł - 17 września 2020
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojego syna Krzysztofa.
Ryszard - 16 września 2020
Bardzo prosze o modlitwę w mojej intencji , ponieważ od jakiegoś czasu mam problemy finansowe oraz długi które spłacam i dlatego nie domagam finansowo , dlatego oddaję ci to Jezu i kładę na ołtarz podczas jutrzejszej Eucharystii. Oddaję ci też wszystkie te sfery w których bardzo kuleje i które są jeszcze nie wykształcone i proszę cię Jezu wejdz w nie rozgość się we mnie , oddaję ci moje lęki zmartwienia troski niepowodzenia , oddaję ci Jezu stery mojego życia prowadz mnie na całej mej drodzę . Oddaję ci też moją relację Karoliną zapraszam cię Jezu do naszej relacji abyś był w samym centrum prowadz nas tak samo uzdrawiaj nasze słabośći rozgrzewaj miłość w nas do siebie . Proszę cię też Jezu o mieszkanie którego potrzebuję i o pracę w nowym miejscu , dziękuję ci za otrzymane już łaski Amen
Aneta - 16 września 2020
Kochani bardzo proszę o modlitwę w intencji Piotra o uwolnienie od wszelkiego złego, alkoholu, nawrócenie i ratowanie jego małżeństwa (Monika i Piotr) Z całego serca dziękuję za każdą modlitwę.
Ryszard - 15 września 2020
Proszę o modlitwę w intencji śp. Kuby Maliszewskiego, aby miłosierny, dobry Bóg przyjął go do grona zbawionych. Bóg zapłać.
Joanna - 15 września 2020
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z nieustannych bóli głowy, z powodu których mam już myśli przeciwko zyciu
Agnieszka - 15 września 2020
W intencji osób ktore nosze w sercu i modlitwie, przemiane serc w mojej rodzinie oraz za dusze w czysccu cierpiące. Amen ALLELUJA
Anna - 15 września 2020
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o uwolnienie od zła i uzdrowienie , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje . Proszę o modlitwę w intencji moich 17-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o dar nawrócenia, o łaskę wiary, dobrej spowiedzi i wytrwanie w wierze katolickiej całej rodziny. Proszę o światło Ducha Świętego, siłę, wytrwałość i cierpliwość w tej walce. Boże zmiłuj się nad nami. Mamo Boża- otul nas Swym macierzyńskim płaszczem i nie pozwól, abyśmy zbłądzili, prowadź do Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Mamo Boża Pięknej Miłości ratuj!
Beata - 14 września 2020
Kochani, proszę Was o modlitwę w intencji wszystkich osób, które w trudnych dla mnie chwilach, wspierały mnie modlitwą, prosząc Pana Boga o udany zabieg i zdrowie dla mojego męża Zbyszka. Boże pobłogosław Im ( cioci Halinie, Ewuni i Jej mamie , mojej mamie, i innym) i obdarz wszystkich potrzebnymi łaskami, AMEN. Bóg zapłać!
Agnieszka - 11 września 2020
Matko Pięknej Miłości dziękuję za uzdrowienie siostry z ogromnego bólu kręgosłupa i za wszystkie łaski którymi nas obdarzasz. Proszę o pomoc w wyjściu z problemów finansowych.
Adrian - 10 września 2020
Matko Boża Ratuj z patowej sytuacji materialnej. O cud spłacenia długów. O dobrą żonę. O bogosławieństwo finansowe. O uwolnienie z lenistwa, depresji, kompleksów, nerwicy, strachu, stresu, lękòw.
Beata - 9 września 2020
Proszę o wsparcie w modlitwie za mojego męża Zbigniewa. Boże Miłosierny, spraw , aby Zbyszek wrócił do zdrowia i dobrze zniósł jutrzejszy zabieg. Matuchno miej Go w swojej opiece i uproś u swojego Syna potrzebne łaski dla Niego, AMEN.