Intencje do modlitwy

Dodaj nową Intencję modlitewną

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa Twoja Intencja zostanie dopisana do listy po zatwierdzeniu przez administratora oraz zostanie zapisany Twój adres IP 54.81.150.27.
242 wpisy.
Agata Agata napisał/a 13 stycznia 2018 o 20:59:
Matko Pieknęj Miłości proszę o zdrowie ,znalezienie dobrej pracy zgodnej z Wola Bożą ,rozwiązanie trudnych spraw
Aneta Aneta napisał/a 11 stycznia 2018 o 10:02:
Matko Miłości Miłosiernej. Pomogłaś mi kilka lat temu, kiedy prosiłam o nawrócenie brata ze złej drogi życiowej, z podejmowania przez niego złych decyzji. Dziś proszę Cię o uratowanie małżeństwa Basi i Mariusza. Dwoje ludzi dobrego serca, którzy byli dla mnie przykładem miłości, harmonii, zgody, jedności, ciepła rodzinnego - napotkało w swym życiu problemy, których nie mogą przejść. Do ich życia wkradło się zło, szatan mąci ich serca, umysły i spokój. Matko Boża wstaw się za nimi i uproś im potrzebne łaski modlitwy, przebaczenia i miłosierdzia oraz dary Ducha Świętego. Ratuj Matko ich miłość, małżeństwo i rodzinę!!
Sylwia Sylwia napisał/a 10 stycznia 2018 o 11:13:
Proszę o modlitwę. Proszę o pokoju w moim sercu,w mojej Rodzinie i w moim środowisku. Proszę o zdrowie,o uzdrowienie mojej nogi. Proszę o miłość,która przezwycięża wszystko i nigdy nie przemija. Proszę o dary,owoce, wszelka moc Ducha Świętego. Niech Bóg wejdzie w moje wszelkie zawodowe i finansowe sprawy i niech na to wszystko ześle Bożą łaskę. Niech On to wszystko zabezpiecza. Proszę o nieustanne wstawiennictwo Matuli Bożej i całego Nieba. Niech moje życie,będzie Bogiem przesiąknięte. Proszę o modlitwę,o zwycięstwo,we wszystkich intencjach,które noszę w sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski,uwolnienie od wszelkiego zła i ochronę przed wszelkim złem,widzialnym i niewidzialnym. Niech dobry Bóg podaruje mi szczęście. Proszę,żeby moje życie stało się uwielbieniem Boga. Proszę,żeby moje życie stało się na chwałę Bożą zwycięstwem. Bóg zapłać. Sylwia.
Jolanta Jolanta napisał/a 7 stycznia 2018 o 21:13:
Szcześć Boże. Mój tata bardzo cierpi, jest umierający. Proszę o modlitwę w jego intencji a dla mnie i mojej rodziny o mocniejszą wiarę i pomoc w tym bardzo trudnym czasie. Boże pomóż mi
Marta Marta napisał/a 29 grudnia 2017 o 14:30:
Dziekuje Wspolnocie za modlitwy w moich intencjach a Bogu i Matce Pięknej Miłosci za Laski... Prosze o ratunek dla mojej przyjaciolki Ali i jej malzenstwa, o pomoc z nieba w trudnych sprawach finansowych... O pomoc dla Marzanny w jej trudnym polożeniu. Błagam o modlitwe wstawiennicza. Wdzieczna Marta.
Malgorzata Malgorzata napisał/a 17 grudnia 2017 o 10:05:
Maryjo Pięknej Miłości i Panie Jezu Chryste powierzam całą grzeszna rodzinę i proszę o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego,zwlasza dar nawrócenia do Boga,miłosierdzie Boże oraz uwolnienie od złego
Malgorzata Malgorzata napisał/a 17 grudnia 2017 o 10:01:
Matko Pięknej Miłości błagam Cię o cud zdrowia dla Malgorzaty,która ma raka jajnika i nie ma jeszcze dzieci oraz siłę w wypełnieniu woli Bożej
Sylwia Sylwia napisał/a 17 grudnia 2017 o 09:23:
Proszę o modlitwę za i w moich intencjach. Wiele przeszłam. Doznałam wielu ran,bez powodu. Choruje a z powodu doznanych ran odcięłam się od ludzi. Proszę aby Bóg przez ręce Maryi mi pobłogosławił. Proszę o moc Ducha Świętego we mnie i w moim życiu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski i o obfitość łask. Proszę o uwolnienie od zła wszelkiego. Proszę aby Bóg łamał i blokował podstępne działania,tych którzy chcą mi szkodzić. Proszę o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę abym nareszcie zmartwychwstała i zaznała szczęścia. Proszę o modlitwę we wszystkich moich intencjach i o uwolnienie mnie od moich problemów. Proszę o modlitwę za moja Rodzinę. AVE MARIA! Bóg zapłać. Sylwia
Barbara Barbara napisał/a 16 grudnia 2017 o 17:54:
Matko Pięknej Miłości proszę Cię o opiekę nad moją rodziną. Jezu Ty się tym zajmij!
Anna Anna napisał/a 14 grudnia 2017 o 21:14:
W intencji Wojciecha - o nawrócenie, uzdrowienie, uwolnienie z uzależnienia od hazardu i spłatę długów.
Sylwia Sylwia napisał/a 9 grudnia 2017 o 18:18:
Proszę o modlitwę dla mnie. Proszę o modlitwę w bardzo ważnej Bogu wiadomej intencji. Bóg zapłać. Sylwia.
anna anna napisał/a 9 grudnia 2017 o 12:31:
Kochana Maryjo ,Panie Jezu,prosze o pracę,dziekuje
Beata Beata napisał/a 5 grudnia 2017 o 11:52:
Jezu mój Najmilszy i Matko Najświętsza dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nade mną, moją córką, rodzicami i całą rodziną. Proszę Cię nadal o wsparcie w codzienności, w wychowaniu córki, zdrowiu i w pracy. Bądź ze mną, bo chwilami tracę nadzieję, która przysłania mi dobrodziejstwa płynące od Ciebie Matko, Od Twojego Syna, samego Boga i Aniołów. Kocham Cię i mieszkaj we mnie ❤️
Gosc Gosc napisał/a 5 grudnia 2017 o 08:45:
Maryjo Pięknej Miłosći Tobie zawierzam Kasię i Bartka, błogosław ich rodzinie, umacniaj i obdarz ich darem potomstwa. Prosze za Asię o Twoją opiekę, niech prowadzi ją świałtło Ducha Świętego. Pomóż rozwiązać trudną sytuację Piotra. Porządkuj życie Asi by odnalazła swoje miejsce w życiu.
Gosc Gosc napisał/a 5 grudnia 2017 o 08:42:
Nasza ukochana Mamumiu Tobie powierzam całą rodzinę prosząc o uzdrowienie relecji, jedność i miłość między nami. By czas oczekiwania na Nowonarodzonego Jezusa odnowił w nas to co umarłe, ożywił do pełni życia w Tobie.
Gosia Gosia napisał/a 5 grudnia 2017 o 08:40:
Maryjo Twojej opiece polecam Izę, prostuj jej ścieżki życiowe, pomagaj przetrwać ten trudny dla niej czas. Pomóż jej Jezu by umocniona Twoją Miłością odczytała jaka jest wola Boża co do jej planów małżeńskich. Jezu Ty się tym zajmij!
Gosia Gosia napisał/a 4 grudnia 2017 o 23:55:
Jezu Mój Miłosierny, Matko Pięknej Miłości , proszę Was o uwolnienie i uzdrowienie mojej duszy i ciała od choroby, która niszczy mnie od kilkunastu lat, o uzdrowienie serca mojej córki, proszę też o dalszą opiekę i miłość dla całej mojej rodziny.
Anna Anna napisał/a 4 grudnia 2017 o 13:24:
Najukochańsza Matko Pięknej Miłości proszę o wstawiennictwo u Syna Swego Miłosiernego Jezusa Chrystusa w intencjach Panu Bogu wiadomych w tym szczególności otrzymania pozytywnej decyzji kontynuowania zasiłku rehabilitacyjnego po komisji lekarskiej w dniu 11 grudnia br. JEZU UFAM TOBIE! Z SERCA BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ.
Sylwia Sylwia napisał/a 4 grudnia 2017 o 11:45:
Proszę o modlitwę uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby.Proszę o uzdrowienie mojej nogi. Bóg zapłać.Sylwia
Barbara Barbara napisał/a 3 grudnia 2017 o 19:39:
Prosimy o modlitwę w intencjach najlepiej Bogu wiadomych. Bóg zapłać.