Intencje do modlitwy

Dodaj nową Intencję modlitewną

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa Twoja Intencja zostanie dopisana do listy po zatwierdzeniu przez administratora oraz zostanie zapisany Twój adres IP 54.227.6.156.
grazyna grazyna wrote on 12 września 2017 at 15:53:
Matko Pięknej Miłości proszę wstawiaj się do Swojego syna za moim synem Piotrem i jego żoną Anią o satysfakcjonującą prace i płace i zdrowe potomstwo. Matko Pięknej Miłości proś Jezusa za Leszkiem o uzdrowienie duszy i ciała Matko Pięknej Miłości proszę pomódl się do Jezusa za córką Anią o dobrego męża zdrowie i lepsze zarobki Moja Matko i Moja Królowo, której jestem niewolnicą proś Pana o całkowite zdrowie dla mnie . Grażyna
Barbara Barbara wrote on 8 września 2017 at 00:53:
Matko Pięknej miłości za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś wybłagała u Swojego Syna łaskę uwolnienia od nałogu alkoholowego dla mojego męża Dariusza. Wysłuchaj mnie łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen.
Katazyna Katazyna wrote on 6 września 2017 at 11:37:
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji Ani ciężko chorej na raka, o wszelkie potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Bóg zapłać.
Jolanta Jolanta wrote on 4 września 2017 at 22:23:
Matko Pięknej Miłości dziękuję za wszelkie wyproszone łaski dla mnie i mojej rodziny. Jednocześnie proszę o uzdrowienie mojego taty Mieczysława z choroby nowotworowej i innych chorób na które tata choruje. Bóg zapłać
Barbara Barbara wrote on 3 września 2017 at 16:33:
Najdroższa Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś ubłagała u Swojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego Syna.
Marta Marta wrote on 3 września 2017 at 12:18:
Matko Pięknej Miłości! Dziękuje Ci za opiekę nad nami, za wyproszone łaski ... Proszę Ciebie - poproś Jezusa, by uzdrowił mojego brata z choroby nowotworowej. Wspólnotę Miłości Miłosiernej proszę gorąco o modlitwę w tej intencji...Bóg Zapłać!
Marta Marta wrote on 30 sierpnia 2017 at 07:53:
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji mojego męża, o uzdrowienie wewnętrzne dla jego serca, umysłu i sumienia...o łaskę dobrej spowiedzi świętej. Niech Bóg hojnie wynagrodzi Was za to co robicie ...Matko Pięknej Miłości, dziękuję Ci za Twoją opiekę nad nami...
Marek Marek wrote on 29 sierpnia 2017 at 19:13:
Szczesc Boże .prosze o modlitwe w intencji odbudowy więzi malzenskich, miłości i Wiary w PJ.dzieki Matce Bozej. pieknej Miłości wychodzimy powoli z zapasci malzenskiej co jeszcze 2 miesiące temu wydawało sie niemozliwe.Mamo dziekuje.
gosia gosia wrote on 24 sierpnia 2017 at 10:43:
Prosze w intancji 4 letniego Kubusia o pomyślną operację (25 sierpnia) i światło Ducha Świętego dla lekarzy. Jezu Ufamy Tobie!
Sylwia Sylwia wrote on 22 sierpnia 2017 at 20:07:
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o modlitwę uwielbienia aby mój los się odwrócił,odmienił. Panie powiedziałeś ,,Zaprawdę mówię Wam,o cokolwiek będziecie prosić Ojca w lmię moje,da Wam" więc Jezu,z wiarą i ufnością proszę Ojca,w Twoje Imię abyś mnie wysłuchał.Amen. ,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37 JEZU UFAM TOBIE! Bóg zaplac.Sylwia.
Urszula Urszula wrote on 20 sierpnia 2017 at 23:33:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki ze zdiagnozowanej choroby.
Marek Marek wrote on 17 sierpnia 2017 at 16:29:
Najświetsza Maryjo Panno, Mamusia Nasza Niebiańska proszę Cię, wyjednaj mi u Twego Syna, Naszego Umiłowanego Pana, Jezusa Chrystusa, Łaskę Dobrej Spowiedzi, Łaskę Radości i Pokoju, Nawróceń w Rodzinie oraz rychłej pracy, której tak bardzo potrzebuję...
Marlena Marlena wrote on 15 sierpnia 2017 at 14:39:
Błagam o łaskę zesłania mi prawdziwej mądrości,która prowadzi do zbawienia.
Marlena Marlena wrote on 15 sierpnia 2017 at 14:38:
Błagam o łaskę Uzdrowienia moich Wspomnień,
AGATA AGATA wrote on 14 sierpnia 2017 at 20:49:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia kręgosłupa NATALKI oczu rąk nóg Kocham Cię Maryjo
Sylwia Sylwia wrote on 14 sierpnia 2017 at 02:33:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną,o modlitwę uwielbienia w intencji brata Jerzego z Czatachowej. W piątek brat Jerzy będzie miał przeprowadzona operacje. Bardzo proszę o modlitwę,o pomyślny przebieg całej tej operacji. Proszę o światło i prowadzenie Ducha Świętego dla Lekarzy,o wszystkie potrzebne łaski,o ochronę przed wszelkim złem i całkowity powrót do zdrowia dla brata Jerzego. Proszę również o pokój serca dla Niego samego przed tym wszystkim. Matulo Boża,wszyscy Świeci,wszyscy Świeci Aniołowie i Archaniołowie, przyjdźcie mu pomocy. ,,JA JESTEM" J 8,59 JEZU UFAM TOBIE! Jeśli możesz,proszę podaj dalej. Bóg zapłać. Sylwia
anna anna wrote on 9 sierpnia 2017 at 23:01:
Prosze o uwolnienie od złych myśli,
Anna Anna wrote on 8 sierpnia 2017 at 20:01:
Proszę o modlitwę w intencji Wojtka - o nawrócenie, uwolnienie go z uzależnienia od hazardu i spłatę długów.
Urszula Urszula wrote on 5 sierpnia 2017 at 21:11:
Alleluja, proszę Was o modlitwę w intencji nawrócenia moich najbliższych osób oraz o Błogosławieńtwo Boże w nowym domu.Bóg zapłąc
Katarzyna i Tomasz Bąkowscy Katarzyna i Tomasz Bąkowscy wrote on 4 sierpnia 2017 at 17:40:
Szczęść Boże Chcielibyśmy prosić o modlitwę w intencji poczęcia i narodzin potomstwa od lat staramy się o nasze kochane dzieciątko bez rezultatu ,ale ciągle wierzymy w cud modlitwy i mamy nadzieję że niedługo doświadczymy Bożego Miłosierdzia i dlatego pokornie prosimy o modlitwę w naszej intencji Katarzyna i Tomasz Krosno wlkp.