Intencje do modlitwy

Dodaj nową Intencję modlitewną

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa Twoja Intencja zostanie dopisana do listy po zatwierdzeniu przez administratora oraz zostanie zapisany Twój adres IP 54.161.91.76.
Cecylia Cecylia wrote on 15 maja 2017 at 22:31:
Proszę o Miłosierdzie Boże dla Pauliny i Marcina
Anna Anna wrote on 14 maja 2017 at 20:00:
Matko Jezusa, Matko pięknej miłości proszę Cię uproś mi łaskę nawrócenia mojego syna przemień jego życie ja Ci go Matko powierzam
Jan Jan wrote on 12 maja 2017 at 10:11:
Proszę Pana Boga o szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen
Marcin Marcin wrote on 7 maja 2017 at 01:48:
Maryjo , proszę o spokój duszy , ciała , o pomyślne zdanie matury i możliwość normalnego , dobrego życia , w którym zmartwienia nie odgrywają pierwszoplanowej roli , a w sercach panuje spokój , radość i duma. Matko najswietsza , daj mi moc przezwyciężania strachu i otwartość umysłu na wszystko co się wokół mnie dzieje . Niech Bóg za twoim wstawiennictwem umożliwi mi spełnienie moich marzeń oraz niech wie , ze nigdy już go nie opuszczę .
Zofia Zofia wrote on 2 maja 2017 at 13:31:
Maryjo Matko Miłosierdzia uproś mi u Twojego Syna łaskę przemiany mojego serca o nowe oczy i uszy dla mnie bym była miłosierna dla tych z którymi żyję i pracuję.O rozwiązanie trudnej sytuacji w mojej firmie.
Sylwia Sylwia wrote on 25 kwietnia 2017 at 13:24:
Prosze o modlitwe blagalno-dziekczynna,o milosierdzie Boze dla Ojca Daniela Galusa,Abp Waclawa Depo i o przywrócenie Wspolnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata" JEZU UFAM TOBIE! Jesli mozesz,prosze podaj dalej. Bog zaplac. Sylwia.
MICHAŁ MICHAŁ wrote on 23 kwietnia 2017 at 17:44:
Panie Jezu proszę Ciebie przez twoje miłosierdzie i Mamę Maryję o wszelkie łaski i błogosławieństwo, a szczególnie nawrócenie, żywą wiarę i posłuszeństwo Tobie dla Zbyszka, Marcina, Pawła, Piotra, Taty, Mamy,Natalki, Maćka, Sebastiana, Oli, Ani, Roberta, Adama Magdaleny, Krystyny, Marioli, Krzyśka, Jacka, Arlety, Kamila, Marcina Justyny, Jarka, Dawia, Jarka, Weroniki, Izy, Jacka, Arelty Cicoi Basi, Huberta Mamy,Doroty, Dawiada, Krzyśka Sary, Hammada Syna Kaźmierza i Mamy Kamila dla mnie. Oraz wszystkich osób z nami związanych szczególnie tych które zraniliśmy i które nas zraniły. dziękuję
Sylwia Sylwia wrote on 22 kwietnia 2017 at 11:31:
,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę również o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże o wszystkie potrzebne łaski,o umocnienie i ochronę przed złem. Bóg zapłać.Sylwia.
Tosia Tosia wrote on 22 kwietnia 2017 at 09:55:
Szczęść Boże, bardzo proszę Waszą Wspólnotę o modlitwę o cud uzdrowienia w intencji Małgorzaty, u której zdiagnozowano raka piersi. Bóg zapłać.
Łucja Łucja wrote on 18 kwietnia 2017 at 16:50:
Proszę o łaskę i uwolnienie od hazardu i problemów , o nie popadanie w kłopoty i o łaskę nawrócenia dla Radosława.
Małgorzata Małgorzata wrote on 13 kwietnia 2017 at 08:51:
Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Sławka, który dziś ma mieć kolejną operację. Błogosław Jego życie i całą Jego rodzinę. Jezu ufam Tobie!
Ula Ula wrote on 9 kwietnia 2017 at 17:07:
Szczęśc Boże , bardzo proszę o modlitwę w intencji nowego domu. Bóg zapłac
Ula Ula wrote on 9 kwietnia 2017 at 17:05:
Alleluja, proszę o intencje przemiany serca męża i braci. Bóg zapłac
Ula Ula wrote on 9 kwietnia 2017 at 17:05:
Szczesć Boże, proszę o modlitwę w intencji nowego domu. Bóg zapłac.
anna anna wrote on 8 kwietnia 2017 at 23:05:
Maryjo,Panie Jezu prosze Was żeby sie skończyły plotki,kłamstwa,pośmiewisko za moimi plecami ,żebym mogła żyć w spokoju,o opieke,ochronę przed złymi,kłamliwymi ludżmi,o uzdrowienie,to co w mym sercu, proszę,dziękuje ,Anna
Gosia Gosia wrote on 7 kwietnia 2017 at 10:15:
Proszę o modlitwę za Sławka, który ma dziś operację przeszczepu nerki. o błogosławieństwo Boże i Światło Ducha Świętego dla lekarzy przeprowadzających operację.
krystyna prosze o modlitwe za mojo corke Katarzyne o uzdrowienie  zchoroby kregoslupa krystyna prosze o modlitwe za mojo corke Katarzyne o uzdrowienie zchoroby kregoslupa wrote on 3 kwietnia 2017 at 01:43:
krystyna markiewicz
Sylwia Sylwia wrote on 31 marca 2017 at 01:38:
„A wzywała Sylwia Boga Izraelowego, mówiąc: Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończy! I sprawił Bóg to, o co ona prosiła.” Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże za mnie,o umocnienie mnie,o siłę,abym odzyskała siebie i swoje życie. Proszę aby mój los się odmienił. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.Sylwia.
Krystyna Krystyna wrote on 26 marca 2017 at 15:42:
Maryjo proszę o zdrowie dla mojej mamy i ulgę w cierpieniu.
MARTA MARTA wrote on 20 marca 2017 at 14:41:
Matko Pięknej Miłości wstaw się za Elizką u Swego Syna ,o uzdrowienie jej z choroby. Otocz opieką rodziców i bliskich. Ukochana Matko ,nadziejo potrzebujących módl się za nami.