Intencje do modlitwy

Dodaj nową Intencję modlitewną

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa Twoja Intencja zostanie dopisana do listy po zatwierdzeniu przez administratora oraz zostanie zapisany Twój adres IP 54.162.164.86.
M.M M.M wrote on 16 października 2017 at 23:06:
Matko Pięknej Miłości : dziękuje bardzo Naszemu Panu za wszystko co otrzymaliśmy i otrzymujemy nadal ,,proszę o zdrowie, pracę, rozwiązanie wszystkich problemów i opiekę Bożą w codziennym życiu, dla naszych rodzin i bliskich nam ludzi. M.M.
Marek Marek wrote on 16 października 2017 at 22:51:
Matko Pięknej Miłości ! proszę o pomoc w wyjściu z problemów finansowych , o zakończenie problemów osobistych i rodzinnych oraz o opiekę Bożą dla mnie i osób bliskich mojemu sercu. Bóg Zapłać .
Grzegorz Grzegorz wrote on 15 października 2017 at 20:23:
Proszę o siłę do walki o czystość i zdrowe spojrzenie na kobiety. Bóg zapłać
Aneta Aneta wrote on 9 października 2017 at 15:59:
Proszę o modlitwę o dach nad głową i opiekę dla Kasi
Jolanta Jolanta wrote on 7 października 2017 at 21:38:
Proszę o modlitwę w intencji taty, o uzdrowienie jego ciała i duszy . Bóg zapłać
Ula Ula wrote on 7 października 2017 at 19:32:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji skruchy serca i silnej woli dla Tomasza.
anna anna wrote on 4 października 2017 at 11:10:
Panie Jezu,Maryjo prosze o pokój w sercu,
Małgorzata Małgorzata wrote on 28 września 2017 at 10:38:
Proszę o modlitwę za ks. Potyrałę o wszelkie potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!
Sylwia Sylwia wrote on 21 września 2017 at 05:40:
Szczęść Boże. Proszę o omodlenie,o modlitwę w następujących intencjach: 1.Proszę aby mój los się odwrócił,odmienił. 2.Proszę o uwolnienie od przekleństwa międzypokoleniowego. 3.Proszę o uwolnienie,uzdrowienie z moich chorób. 4.Proszę o szczęście,we mnie i w moim życiu. 5.Proszę o dobrą pracę i finanse. 6.Proszę abym po traumie,którą przeszłam odzyskała siłę,moc,pewność siebie. Proszę po tym wszystkim czego doświadczyłam abym uwolniła siłę od blokad i lęków. 7.Ogólnie proszę we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem. 8.Proszę o przemianę i nawrócenie mojej Rodziny. 9.Proszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie aby Bóg pokonał mojego wroga. 10.Proszę o zwycięstwo ogólne nad moimi wrogami,których czasem aż się mnożą. 11.Proszę,żeby spełniało się moje marzenie. Bóg zapłać. Z modlitwą + Sylwia.
Magdalena Magdalena wrote on 19 września 2017 at 20:57:
Proszę o modlitwę za Agnieszkę chorą na raka o cud uzdrowienia.
Maria Maria wrote on 12 września 2017 at 23:36:
Wspólnota Miłości Miłosiernej - cudownie brzmiący akord, modlitwa która jak Morcinkowy miód na serca nasze kapie i koi nasze bóle, rozjaśnia ciemne drogi i z wiatrem rozwiewa wszelkie nasze przypadłości i niedomagania. A przecież krzyż nieść codzienny jest honorem, zaszczytem ale też potrzebą zadumy i wynagrodzenia za wszelkie nieprawości i grzechy nasze i całego świata. Na cóż więc nasze prośby o uzdrowienia, nawrócenia i ulgę w cierpieniach. Cierniste ścieżki życia pragną pieszczoty ludzkich stóp? Módlmy się za wytrwałość w cierpieniu i dźwiganiu naszych codziennych trosk i zmartwień.
grazyna grazyna wrote on 12 września 2017 at 15:53:
Matko Pięknej Miłości proszę wstawiaj się do Swojego syna za moim synem Piotrem i jego żoną Anią o satysfakcjonującą prace i płace i zdrowe potomstwo. Matko Pięknej Miłości proś Jezusa za Leszkiem o uzdrowienie duszy i ciała Matko Pięknej Miłości proszę pomódl się do Jezusa za córką Anią o dobrego męża zdrowie i lepsze zarobki Moja Matko i Moja Królowo, której jestem niewolnicą proś Pana o całkowite zdrowie dla mnie . Grażyna
Barbara Barbara wrote on 8 września 2017 at 00:53:
Matko Pięknej miłości za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś wybłagała u Swojego Syna łaskę uwolnienia od nałogu alkoholowego dla mojego męża Dariusza. Wysłuchaj mnie łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen.
Katazyna Katazyna wrote on 6 września 2017 at 11:37:
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji Ani ciężko chorej na raka, o wszelkie potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Bóg zapłać.
Jolanta Jolanta wrote on 4 września 2017 at 22:23:
Matko Pięknej Miłości dziękuję za wszelkie wyproszone łaski dla mnie i mojej rodziny. Jednocześnie proszę o uzdrowienie mojego taty Mieczysława z choroby nowotworowej i innych chorób na które tata choruje. Bóg zapłać
Barbara Barbara wrote on 3 września 2017 at 16:33:
Najdroższa Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę Cię abyś ubłagała u Swojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego Syna.
Marta Marta wrote on 3 września 2017 at 12:18:
Matko Pięknej Miłości! Dziękuje Ci za opiekę nad nami, za wyproszone łaski ... Proszę Ciebie - poproś Jezusa, by uzdrowił mojego brata z choroby nowotworowej. Wspólnotę Miłości Miłosiernej proszę gorąco o modlitwę w tej intencji...Bóg Zapłać!
Marta Marta wrote on 30 sierpnia 2017 at 07:53:
Bardzo proszę Wspólnotę Miłości Miłosiernej o modlitwę w intencji mojego męża, o uzdrowienie wewnętrzne dla jego serca, umysłu i sumienia...o łaskę dobrej spowiedzi świętej. Niech Bóg hojnie wynagrodzi Was za to co robicie ...Matko Pięknej Miłości, dziękuję Ci za Twoją opiekę nad nami...
Marek Marek wrote on 29 sierpnia 2017 at 19:13:
Szczesc Boże .prosze o modlitwe w intencji odbudowy więzi malzenskich, miłości i Wiary w PJ.dzieki Matce Bozej. pieknej Miłości wychodzimy powoli z zapasci malzenskiej co jeszcze 2 miesiące temu wydawało sie niemozliwe.Mamo dziekuje.
gosia gosia wrote on 24 sierpnia 2017 at 10:43:
Prosze w intancji 4 letniego Kubusia o pomyślną operację (25 sierpnia) i światło Ducha Świętego dla lekarzy. Jezu Ufamy Tobie!