Intencje do modlitwy

Dodaj nową Intencję modlitewną

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa Twoja Intencja zostanie dopisana do listy po zatwierdzeniu przez administratora oraz zostanie zapisany Twój adres IP 54.81.150.27.
242 wpisy.
Mariola Mariola napisał/a 1 sierpnia 2018 o 11:19:
O uzdrowienie mojej mamy Basi z raka. Bog zaplac.
Marta Marta napisał/a 31 lipca 2018 o 09:28:
Droga Wspólnoto Miłości Miłosiernej ! Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o nią w intencji mojego męża, który jest zniewolony przez zło...O łaskę modlitwy, spowiedzi św. i pokory dla Niego. Matko Pięknej Miłości! Zawierzam Ci nasze małżeństwo...
Elżbieta Elżbieta napisał/a 29 lipca 2018 o 17:51:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, któremu grozi rozpad. Błagam Matko Najświętsza w intencji mojego męża, o nawrócenie, uwolnienie od wulgaryzmów, nienawiści, ciągłej złości. Proszę również za mnie, żebym była w stanie przeciwstawić się wszystkiemu złu, które chce nade mną zapanować szczególnie podczas kłótni z mężem.
Jan Jan napisał/a 26 lipca 2018 o 21:18:
Panie Jezu proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla Michała, Nataszy, Martynki, Ireny i Jana.
Sylwia Sylwia napisał/a 25 lipca 2018 o 10:46:
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże we wszystkich moich intencjach. Proszę o miłosierdzie Boże, o uwolnienie,uzdrowienie choroby o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie Boże w sprawach prywatnych. Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy i finansów.Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Proszę o miłosierdzie Boże,o dar przebaczenia moim wrogom. Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu. Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny. Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
Monika Monika napisał/a 22 lipca 2018 o 07:55:
Proszę o modlitwę za mojego męża o uwolnienie od tatuaży.. .
Wierna Wierna napisał/a 18 lipca 2018 o 08:04:
Błagam o uzdrowienie mojej mamy Janiny po operacjach ortpedycznych, o uzdrowienie Henryka z choroby nowotworowej, o Uzdrowienie Katarzyny z Kanady z cieżkiej białaczki, o uzdrowienie 12 l. Norberata z nowotworu, o nawrócenie dla Agnieszki z Krakowa i Małgorzaty z Warszawy, o zdrowie psychiczne dla Agnieszki, o siłę, zdrowie i dom dla Adeli, o zdrowie dla Agnieszki z Londynu, o nawrócenie 15 l. Benia, o zdrowie i nieustanną opiekę dla mnie.
Marta Marta napisał/a 17 lipca 2018 o 20:39:
Proszę o modlitwę za moim mężem, aby Jezus uleczył Jego serce z pychy, zatwardziałości i wyniosłości, aby dał Mu łaskę nawrócenia...aby pomógł Mu wrócić na dobrą Drogę...
Jolanta Jolanta napisał/a 17 lipca 2018 o 15:21:
Matko Boża pomóż mojemu synowi zdać maturę.
gośka gośka napisał/a 16 lipca 2018 o 11:12:
MARYJO TOBIE ZAWIERZAM MOJA RODZINĘ I PRACĘ KTÓRĄ OD DZISIAJ ROZPOCZYNAM
Konstancja Konstancja napisał/a 11 lipca 2018 o 21:47:
Błagam o wsparcie modlitewne w intencji małżeństwa zagrożonego rozpadem.
Laura Laura napisał/a 5 lipca 2018 o 12:53:
Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja, o pełnienie woli Bożej przez niego.
Halina Halina napisał/a 4 lipca 2018 o 22:46:
Dziękując Panu Bogu za cud napisania przez córkę pracy magisterskiej, teraz proszę o cud zdania bardzo trudnego egzaminu z ekonomii którego zdanie pozwala dopiero na przystąpienie do obrony pracy magisterskiej. Proszę o potrzebne łaski dla egzaminujących. Prosi mama.
ANNA ANNA napisał/a 28 czerwca 2018 o 19:34:
Z serca proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych w trudnej sytuacji życiowej oraz wyjednanie łaski pomyślnego otrzymania dobrej pracy zgodne z Najświętszą Wolą Bożą . Bardzo dziękuję za wcześniejsze modlitwy całej WSPÓLNOCIE Niech Dobry Bóg Wszystkim obficie błogosławi. Wdzięczna Anna ze Śląska.
Dorota Dorota napisał/a 23 czerwca 2018 o 16:56:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu alkoholowego męża Daniela.
Lucyna Lucyna napisał/a 19 czerwca 2018 o 19:58:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia oka Kuby.
Paweł Paweł napisał/a 17 czerwca 2018 o 17:22:
Proszę o modlitwę za moją żonę o jej nawrócenie Paweł
Klaudia Klaudia napisał/a 14 czerwca 2018 o 12:37:
Proszę o modlitwę za uzdrowienie Justyny oraz Lidii, które są poważnie chore. Za moją rodzinę, przyjaciół i znajomych. Bóg zapłać.
Sylwia Sylwia napisał/a 11 czerwca 2018 o 04:45:
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
ZOFIA ZOFIA napisał/a 6 czerwca 2018 o 11:13:
Za wstawiennictwem Matki Bożej Pięknej Miłości proszę dobrego Boga o łaskę zdrowia duszy i ciała dla Tadeusza i Łukasza.O pełnienie się woli bożej w ich życiu.O pogłębienie wiary o potrzebne łaski i wybór drogi życiowej takiej, jaką przygotowała Maryja dla Gabrieli.O wiarę , boże błogosławieństwo i opiekę Maryjji dla Justyny,Wojtka ich dzieci,dla Marty i Marcina.