Dzięki życzliwości ks. prał. Wojciecha Szlachty, kustosza sanktuarium Matki Pięknej Miłości w Polańczyku oraz przychylności ks. Arcybiskupa Józefa Michalika, WMM może zagospodarować starą plebanię w Polańczyku na Dom Miłości Miłosiernej, w którym w przyszłości by zamieszkała i przy którym prowadziłaby posługą wynikającą z charyzmatu Wspólnoty, tzn. modlitwę wstawienniczą i terapię duchową wobec osób potrzebujących. Pragnieniem wspólnoty jest, aby nasz dom był otwarty dla wszystkich i aby każdy mógł w nim doświadczyć Miłosiernej Miłości Ojca. 
Parter domu podzielony na dwie odrębne części (męską i żeńską) oddzielone klauzurą, chcielibyśmy przeznaczyć dla członków Wspólnoty,  natomiast strych chcielibyśmy zagospodarować i wykorzystać na pomieszczenia dla osób, które by chciały do nas przyjechać.
Wspólnota Miłości Miłosiernej rozpoczęła prace remontowe od uporządkowania strychu, z którego usunęliśmy prawie 50 dużych worków "różności". Wielką pomocą dla nas byli chłopcy z fundacji "Troska" założonej przez ks. Piotra Gnata www.fundacjatroska.pl , którzy wraz ze swoim duszpasterzem przejęli na siebie ciężar sprzątania, a że do pracy się palili, więc nie zajęło im to dużo czasu. Byli jednocześnie pierwszymi gośćmi naszej Wspólnoty. Mamy nadzieję, że dobrze zapoczątkowana współpraca z Fundacją będzie w przyszłości kontynuowana.
 
Poniżej kilka zdjęć ze sprzątania strychu