Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów oraz na tablicach reklamowych polskich miast pojawią się ociekające satanizmem oraz rozwiązłością reklamy napoju energetycznego "Demon", którego maskotką został znany bluźnierca Adam "Nergal" Darski. Wystarczy rzut okiem na oficjalną stronę internetową napoju, by zrozumieć, że tak obrzydliwej kampanii reklamowej w Polsce jeszcze nie było:

"Nie szukaj diabła w Demonie. Poszukaj Demona w sobie. (…) Twój Demon jest blisko! Gdy robisz coś, co Cię jara, czujesz, jak Twój Demon działa! (…) Zawsze marzyłeś o tym by je spotkać. Poznać bliżej. Tak blisko, jak tylko możnaâ Ś Mamy dla Ciebie super wiadomość! Demony Seksu są dziś z nami! Demon seksu to kawałek nieba na ziemi. (…) Przedstaw nam swojego Demona. A może masz ich w sobie kilka? Super!"

Jak widać, przekroczono granicę "jasełkowego diabełka". Każdy, kto posiada chociaż podstawową wiedzę na temat działąnia złych duchów, opętań demonicznych czy egzorcyzmów wie, że utrzymana w tym tonie kampania reklamowa to promocja zła, perwersji i zguby dusz ludzkich. Szkody duchowe mogą być ogromne, szczególnie u osób młodych, bardzo podatnych na tego typu przekazy.

Nie bądźmy obojętni wobec publicznej propagandy zła i satanizmu! Tę kampanię reklamową należy powstrzymać!

Oto pięć prostych kroków, które proponujemy:

Podpisanie petycji do kierownictwa firmy Agros-Nova, co można uczynić klikając tutaj:
http://www.petycjeonline.com/protest_przeciwko_satanizmowi_w_reklamach_agros-nova

Bojkotowanie wszystkich produktów spożywczych firmy Agros-Nova:
Garden, Krakus, Dr Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz Demon

Wysłanie e-maila z protestem na adres: opinie@agrosnova.pl
(uniwersalne wzory listów protestacyjnych znajdują się w zakładce "protest")

Propagowanie bojkotu i strony SatanizmNiePrzejdzie.PL wśród rodziny oraz znajomych
(można wydrukować choć kilka sztuk naszego nowego plakatu)

Modlitwa w intencji powodzenia protestu!

Gorąco Państwa prosimy o wykonanie tych działań – z myślą o młodym pokoleniu Polaków.

Jesteśmy przekonani, że nasza akcja będzie skuteczna. Pod wpływem dotychczasowych protestów producent "Demona" uczynił już pierwszy krok w tył – z nowo produkowanych puszek usunięto pentagram, stonowano też nieco złowrogi wygląd strony internetowej napoju. To nas jednak nie zadowala. Nie może być tak, że zło czyni cztery kroki naprzód, po czym jeden w tył, a my uznamy to za zwycięstwo. Tu jest Polska – satanizm nie przejdzie, nawet w wersji light!

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi działami naszej strony, gdzie znaleźć można dokładniejsze informacje, wzory listów protestacyjnych oraz kalendarium rozwoju bojkotu.

Prosimy o polubienie nas na facebooku, gdzie akcja protestacyjna rozwija się nieprzerwanie od 13 lipca. Oto adres naszej strony:

http://www.facebook.com/SatanizmNiePrzejdzieBojkotProduktowAgrosNova

Prosimy również o dołączenie do naszej facebookowej grupy pt. Egzorcyzmujmy "Demona":

http://www.facebook.com/groups/416058275112062/